Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fognak rájönnni az...

Mikor fognak rájönnni az ellenzékiek, hogy az ellenzék egy csöppet sem különb, mint a Fidesz?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 16. 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

15. Te várod, hogy hazudjak, mert amikor őszinte voltam, az nem tetszett neked.

Pedig továbbra is az az igazság, hogy nem szavazok és hányok tőletek is.

Akár tetszik, akár nem.

Nem fogom megjátszani magam.

2023. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#21

Nem várom, hogy hazudj, azt csinálod. Nem tudom, kitől hánysz, de oké, tedd azt. Szép napot!

2023. nov. 16. 15:43
 23/31 anonim ***** válasza:

22. Pl. attól hányok, hogy hazugsággal vádolsz valakit, amikor a kérdésed arról szól, hogy fel vagy háborodva az "ellenzék" lejárató hazugságaitól.

Nincs semmi bizonyítékod, csak kikerültél egy kérdést, mert nem tetszett, hogy a kétfarkúak is ellenzéki párt (mivel nincsenek kormányon).

Neked ne legyen szép napod!

2023. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23

Aki ennyire védő szerepet vállal, az ne hazudja azt, hogy nem szavazója egyetlen pártnak sem. Nem kerültem ki a kérdésedet, csak nem sikerült a választ feldolgoznod. Attól, hogy egy párt nincs kormányon, még nem lesz ellenzéki. És most már vitatkozz magadba. További szép napot!

2023. nov. 16. 15:52
 25/31 anonim ***** válasza:
Én nem sosem állítottam, hogy ki különb kitől. Én már beérném annyival, hogy az olyan botrányos működésnek, amit a Fidesztől látunk, legalább annyi következménye legyen már, hogy a következő választást elveszítik.
2023. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#25

Majd megnyerné az "összefogás" és csinálnák tovább ugyanazt, amit a Fidesz.

2023. nov. 16. 15:56
 27/31 anonim ***** válasza:

24. Kit védtem, te hazug kutya?

További rossz napot!

2023. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Eleve csak aljas emberek mennek politikusnak. Ha valaki nem volt az, akkor mire eljut valami tisztségbe biztosan azzá vállik, vagy felhagy vele. Szóval szükségszerűen mocskos bűnöző minden politikus. Ha azt akarja hogy rászavazanak, akkor az ostobaságot, butaságot, gyűlőletet, demagogiát kell képviselnie, mert a buta csőcselék, CSAK ERRE SZAVAZ.
2023. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Bonyolult az egész dolog. Az egyes emberek többnyire mind ugyanazt akarják. De azért ember és ember között vannak különbségek. Így aztán elvben elképzelhető, hogy az egyik oldal nem pontosan ugyanúgy látja a dolgokat, mint a másik oldal és nem pontosan úgy cselekszik (hatalomhoz jutva) mint a másik oldal. A gyakorlatban azonban bizonyos érdekszövetségek miatt a külső szemlélő számára nem vagy nehezen elfogadható kapcsolatok is létrejöhetnek. Szájer elvtárs a Fidesz számára nyilván továbbra is jó elvtárs, mint ahogy Gréczy elvtárs is jó elvtárs a DK számára, bármennyire is elvetendőnek található bizonyos cselekedetük.
2023. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azért csöppet különb. Nem volt soha példa tőlük a választási rendszer olyan mértékű átalakítására ami miatt leválthatatlanokká lettek mint a Fidesz. A lopásaik mértéke is mostanra mondhatni nevetséges pitiáner összeg a Fidesz kormányéhoz képest.
2023. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!