Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól teszi a Fidesz, hogy...

Jól teszi a Fidesz, hogy szuverenitásvédelmi törvénycsomagot terjeszt elő?

Figyelt kérdés

[link]


Kocsis Máté szerint törvényi eszközökkel is meg kell akadályozni, hogy pártok akármilyen formában külföldről támogatáshoz juthassanak, ezért egyszerre készülnek az alaptörvény és a Btk. módosítására is. Utalt arra is, hogy a jogszabályok civil szervezetekre és sajtótermékekre is vonatkozhatnak majd.


2023. nov. 13. 08:18
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
43%

"Láttál óvodában, egy szál semmiben táncoló drag queent?"


Elébe megyek a válasznak: én láttam már olyat, hogy egy transz csávó rúdtáncolt kicsik előtt, tehát nem teljesen mond valótlant a hozzászóló. Szóval történni történt ilyen, csak a kontextus más, mint amit mögé szokás tenni.


a rúdtánc egy sport, amit hat évesen lehet egyesületben csinálni, és nem egyszer fordul elő, hogy népszerűsítik csinos, bikinis lányok kislányoknak, mint sportágat, és ezen senki nem borult ki. Az esetnél annyi volt az eltérés, hogy egy csávó nyomta ugyanezt.


De mindegy, itt nem ez a téma, engedjük el.

2023. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
52%

#19

Én nem a Fidesz-médiából hallottam, hanem külföldi rokonoktól. Nekik elhiszem. Ja, és szülői beleegyezés nélkül csinálják ezt az egészet, ami már tényleg bicskanyitogató.

"ennek a butításnak egy tartóoszlopa ez"

Nem gondolom. Szerintem inkább gazdasági kérdésekben butít a Fidesz. Lásd egyszámjegyű infláció, minimálbér, foglalkoztatottság, stb.

"Ezzel együtt, ha igaz is lenne, akkor is agyrém a homoszexualitás tárgyalását en bloc 18+-ra tenni, teljesen szürreális."

Egyetértek. Csak különbség van az agymosás és a felvilágosítás között.

#20

Válaszul idézem egy másik mondatomat: "ami nyugati országokban folyik a gyerekek érzékenyítése kapcsán, az tényleg beteges, ezt meg kell előzni szigorú szabályozásokkal".

2023. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
88%

Ez a törvényjavaslat gyakorlatilag az ellenzék és a demokrácia utolsó csíráit hívatott felszámolni.


Közben meg a közpénz milliárdok gond nélkül mehetnek a kórhàzak helyett a fidesz médiába.

100x osan túllépve a kampányra költhető pénzt.


Eleve milyen dolog már az hogy a fidesz a gdp 9%át költi propagandára és 3.7%ot egészsegügyre?

2023. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
88%

"Csak különbség van az agymosás és a felvilágosítás között."


Naná, egyetértek, tegyenek ellene. Kezdeményezzenek párbeszédet, vonják be a pedagógusi-pszichológusi szakmát, és szabályozzák, mit láthat a gyerek. Mondjuk, hogy az én szülői hozzájárulásom nélkül ne lehessen semmi ilyesmi tartalmat bevinni, minden szexuális és egyéb felvilágosítást engedélyeztetni egy testületnék kelljen, stb. Ha bármi túlkapás történik, vizsgálják ki, és szankcionálják.


Ehhez képest mit csinálnak? Szarrá propagandázzák hazugságokkal az egész témát, amivel a konzervatív szülőket az egekbe hergelik. Emellé olyan provokatív törvényeket hoznak, ami senkinek a javát nem szolgálja, csak hergelni jó, ráadásul teljesen átláthatatlanul, az éjszaka közepén átnyomva.


Az eredmény? Nem tudom elzárni a gyerekemet az egész szarságtól, mert jön az agymosott konzervatív szülő gyereke, és arról beszél a kölkömnek, hogy németországban a fiúk puncit operáltatnak maguknak. Apa mondta, volt a tévében.


Na ezért mondom, hogy az agymosásnak pontosan ugyanolyan oszlopa ez. Az egyszámjegyű infláció egyszerű magyarázkodás ehhez képest.

2023. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
78%

De honnan jött ez a baromság hogy valahol átműtenek egy 5 éves gyereket?

Nonszensz.

Eleve nincs olyan sebész aki hajlandó lenne ilyet elvégezni egy 5 eves gyereken, és ami alapjaiban menne szembe a hipokratészi orvosi esküvel.

Nevetseges hogy egy ekkora hihetetlen realitastól elrugaszkodott kamu egyaltán téma lehet.

2023. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
0%

"De honnan jött ez a baromság hogy valahol átműtenek egy 5 éves gyereket?"

Ez soha senki szájából nem hangzott el.

2023. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
83%

"Ez soha senki szájából nem hangzott el."


Ezzel együtt sokan tényleg ezt hiszik; többször vágták már a fejemhez, hogy ilyenek mennek nyugaton.

2023. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
60%

12:

Dehát akkor miből kampányoljanak a pártok? Ne is legyen kampány?

Az viszont tényleg nem állapot, hogy nyugati liberális pénzemberek beavatkozhatnak a magyar választásokba, ha elég sok pénzük van. Kis ország vagyunk, egy jelentősebb multinacionális cégnek akkora a költségvetése, mint egész Magyarországnak. Simán zsebreteszik az országot, ha akarják.


Oké, hogy itthon a Fidesznél van egyoldalúan szinte minden anyagi forrás, de ők már egyszer demokratikusan odajutottak.


Azt szoktam erre mondani, hogy a boxban is a kihívó mindig hátrányból indul. A bajnoknak mindig előnye van, ha pontozásra kerül sor. Nagyon meg kell vernie a kihívónak, hogy ő legyen az új bajnok.

2023. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

"Az viszont tényleg nem állapot, hogy nyugati liberális pénzemberek beavatkozhatnak a magyar választásokba, ha elég sok pénzük van."

Miért, a Fidesz kampányolhat Erdélyben? Igenis szabadon kaphasson támogatást minden párt.


"Oké, hogy itthon a Fidesznél van egyoldalúan szinte minden anyagi forrás, de ők már egyszer demokratikusan odajutottak."

Igen. Elvégre Hitler is demokratikusan lett megválasztva...


"Azt szoktam erre mondani, hogy a boxban is a kihívó mindig hátrányból indul. A bajnoknak mindig előnye van, ha pontozásra kerül sor. Nagyon meg kell vernie a kihívónak, hogy ő legyen az új bajnok."

Igen, csakhogy itt a bajnoknak acélbetétes boxkesztyűje van, szteroidokat szed, míg a kihívó puszta kézzel kénytelen harcolni, miközben a bajnok csatlósai percenként kigáncsolják.

2023. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
29. És még a box játszma szabályait is a bajnok írta és írja át ha úgy tetszik neki, sem a nézőkkel sem a kihívókkal nem egyeztetett formában: választási törvény alaptörvény.
2023. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!