Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal és baloldali szavazók...

Baloldal és baloldali szavazók miért acsarkodnak, miért gyűlölködnek folyton?

Figyelt kérdés

Folyton ezeket hallani:

Agyatlan fideszesek, alkoholista vidéki bunkók, MTV agymosott zombik stb.

Miért mocskolják a Fideszt és a fideszes szavazókat?

Mellesleg jegyzem meg, hogy rendre vannak parlamenti választások ahol az ellenzék egyre nagyobb arányban bukik. Szóval nem működik ez a gyűlölködés, nem kellene változtatni?



2023. nov. 10. 12:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
63%

19: nem igaz, hogy a budai villanegyedekben a fidesz tarolt.

A II és XII kerületekben Tordai és Hajnal győzött és nem is kicsit.


Egész Bp-en az ellenzék nyert, kivéve a legvidékiesebb keleti kerületet.


A viszont tény, hogy minél szegényebb, vidékiesebb egy település, annál joban szerepelt a fidesz.

2023. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
14%

20 Igen, a külföldről érkező pártfinanszírozás és a megrendelésre dolgozó ellenzéki portálok "média" valóban sok gondot jelent. Dehát, minden országnak olyan az ellenzéke, amilyet érdemel.

Milyen jó, hogy MZP legalább ki is merte mondani, hogy a szélsőjobbtól a szélsőbalig összefog mindenkit.

2023. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes, hogy a gyűlölködés a fidesz esetében például működik.

Most például Orbán uszított egy nagyot a gyerektelenek ellen, hogy ők a migránspártiak. Miközben Orbánék akartak több százezer vendégmunkást hozatni arra hivatkozva, hogy nincs elég magyar munkaerő és csak akkor kezdtek visszakozni ebben, amikor látták, hogy ez a magyaroknak nem tetszik.

2023. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
74%

22, én nem tudok veled beszélni. Próbállak emberszámbavenni, próbálok normálisan válaszolni és kultúrált vitát folytatni, de lehetetlen. Nem arra reagálsz, amit irok. Olyan ez a diszkurzus, minha egy földrajzvizsgán, valaki a marhahúsleves receptjét kezdené felolvasni.

Ne haragúdj, én nem reagálok igy többet neked.

2023. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
25%

"Próbállak emberszámbavenni" - próbálkozz az elvtársaiddal:)

Hidd el senki sem kíváncsi a nyomorotokra.

Reagálni? Tényleg nem értesz semmit, épp ettől szánalmas a vergődésed.

2023. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
74%

#10 #22

"Na ettől szánalmas az egész ellenzék sajnos."

"Dehát, minden országnak olyan az ellenzéke, amilyet érdemel."


Ezzel azt akarod mondani, hogy mivel szánalmas az ellenzék ezért szánalmas az ország?

2023. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
25%
25, nem vagyok többesszám, kikérem magamnak, 1 ember vagyok, és nem én, hanem az ország vergődik.
2023. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
93%

"Folyton ezeket hallani:"


És a libernyákot ás társait hányszor hallani?

Nincs több kérdésem.

2023. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
78%
25, egyébként látod, hogy sikerült NEKED egy személyben bebizonyitanod, azt, amit itt többen állitottak? Próbáltam veled érthetően beszélni, de, amikor vázoltam, hogy nem megy, akkor személyeskedéssel reagálsz és teljesen eltérsz a vita tárgyától? Egyébként, meg pont az MZP-s példád mutatja be, hogy miért nincs bal és jobboldal ma Magyarországon, vagyis saját magad sikerült megcáfolni.
2023. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
34%

A "szánalmas ellenzék" szöveg azoknak szól, akik nem akarnak Orbánra szavazni.

Pontosan tudják ők is, hogy van egy réteg, akinek tele van a hócipője a fidesszel. Az ő esetükben az a fidesz célja, hogy inkább maradjanak otthon, ne menjenek el szavazni. Számukra 2 üzenete van a propagandának: "azok se jobbak", illettve "az ellenzék szánalmas".

Miközben az ellenzéki politikusok nagy része szellemileg messze Deutsch vagy Németh Szilárd felett van, és sok helyen nagyon jól működnek az ellenzék által vezetett önkormányzatok (Szeged, Baja, Szombathely, II. kerület, Terézváros stb.)

2023. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!