Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » PSG ogli a rendőrségnek és a...

Árokpart kérdése:

PSG ogli a rendőrségnek és a szolgálatoknak hogyhogy nem kelti fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Interjúiban soha nem válaszol arra sem, hogy hol él, miből él, miből élnek a szülei és mégis 22 évesen szinte milliárdos 8 általános iskolával. Teszem, azt jómagam vagy bármelyikünk itt egy élő adásban dicsekedne, hogy milliárdjai vannak csak úgy, állítom, hogy már másnap délelőtt a BRFK gazdasági nyomozói irodájában ülnénk kihallgatáson. Egy átlagember ha egy havi pl. egészségügyi járulékot nem fizet be már szinte bünözőként kezelik. Érti ezt valaki?
2023. okt. 21. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Hol él?
2023. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es Nem árulja el itt az interjú tessék: [link]
2023. okt. 21. 23:02
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szüleitől van a pénz. A Bet365 egy online fogadásokat közvetítő cég jókora tulajdonosai ők.
2023. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Komolytalan az egész. Kétlem, hogy valóban milliárdos lenne, ez valami pénzes proli lehet pár millióval, aki sokkal gazdagabbnak akarja hazudni magát, mint amilyen a valóságban. Az ilyen típusú figurák koronázatlan királya volt Berki Krisztián (RIP) ,de ő legalább vicces volt,én eskü rajta tényleg tudtam röhögni(mondjuk neki tényleg volt 1-2 rendőrségi ügye is). De ezek a psgoogli nemtomkiatökömök ezek egy Berki Krisztián körme hegyéig se érnek fel, a rendőrség ilyen vicc kategóriájú szerencsétlenekkel nem foglalkozik,mert lerí róla,h kamu az egész.
2023. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Polgári neve Pap Olivér. Apja tehetős üzletember, Papp Gergelynek hívják, aki a peaches tulajdonosa: https://www.youtube.com/watch?v=WtVEAyU2MVA
2023. okt. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 felkelhetetle ***** válasza:
82%

Valószinüleg azért nem kelti fel a figyelmüket mert ők tudják miből él, nyilván azért nem árulja el a közönségnek, hogy mégtöbbet beszéljenek róla, ha mindenki tudná, hogy annyi a megoldás, hogy gazdagok a szülők, oda a titokzatosság és nem beszélnének róla az emberek...

Így pedig a prolik mainstreamben tartják.

Ennyi a fene nagy misztikum az ember mögött...

2023. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes mert én mikor leírom hogy egymillió ötvenet kapok kézbe havonta mindig pampogni szoktatok. Pedig én a téjeszparasztképzőt is elvégeztem. Más meg lehet milliárdos nyóc elemeivel?
2023. okt. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

"Berki Krisztián (RIP) ,de ő legalább vicces volt"


Nem vót az vicces, csak neveccséges.

2023. okt. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

"PSG ogli a rendőrségnek és a szolgálatoknak hogyhogy nem kelti fel az érdeklődését?"


Ugyanazért, amiért a zsebben tartott telefon érdeklődését sem kelti fel a zseb tulajdonosa.

2023. okt. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elmondta, hogy nem a szüleitől származik a pénze.
máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!