Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lenne lehetőséged egy...

Ha lenne lehetőséged egy egyirányú időutazásra 1980.01.01 00:00 dátumra, tehát nem jöhetsz haza, elmennél vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy én vagyok földhözragadt, de nekem elsőre olyanok jutnak eszembe, hogy... hogy maradnék életben egyáltalán? Nagy buli lenne? Miből? Pénzt visszavinni nem tudnék (mert a mostanit akkor még nem ismerték), munkát vállalni nem tudnék (hiszen nincsenek irataim, a saját személyazonosságommal nem élhetnék), ott lennék egy szál gatyában egy idegen világ közepén egy idegen lényként, maximum lopásokból tudnám eltartani magam, amiatt meg lecsuknának, de az se menne, mert nincs személyazonosságom, párszor elvernének hogy eláruljam, majd talán átlöknének valami szomszédos országba, okozzak azoknak gondot...
2023. okt. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen és én lennék a világ leggazdagabb és legbefolyásosabb embere. Egyrészt sportfogadásból betegre kereshetném magam, mert ismerem az eredményeket, másrészt kb. én lennék az USA elnökének a tanácsadója, mert tudnám, mi fog történni a világpolitikában...
2023. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 attila_72 ***** válasza:
72%

Persze, csak előtte utánajárnák néhány már kihúzott lottó számnak, hát hogy fussa tejre meg kiflire. 😁

Na meg a helyet is meg tudjam választani. Itt a 80-as évek maga volt a borzalom.

2023. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Paczalos István ***** válasza:
Evvel a tapasztalattal? Simán. Valószínű pár dolgot másként csinálnék, bár nem sok mindent. Jó volna megélni újra evvel a tudással, és tapasztalattal a serdülő koromtól az egészet.
2023. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!