Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek lenézik a foci...

Az ellenzékiek lenézik a foci szurkolókat?

Figyelt kérdés
Vagyis én értem, hogy focimeccsen általában nem politikailag korrekt rigmusokat kiabálnak, de ez csak az úgymond kemény mag. Vannak teljesen civilizált emberek, gyerekek is meccseken, nem mindenki issza le magát. Szerintem amúgy egy tök jó szórakozás és közösségépítő szerepe is van.

2023. okt. 12. 16:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%

Mi az hogy "ellenzékiek"?


Ezt a hamis és kamú gyüjtőszót én nem szeretem. Mintha egy egységes tömbről lenne szó, ami szerencsére nem így van, mert egymással is háboruzó haveri klubbok.


Két "ellenzék" van ma:

1. Gyurcsótány meg a haveri klubbja, köztük a Jobbik kötőjel nemkonzervatívok. Ezt szét lehet bontani kettőre, ha nagyon akarja valaki, de felesleges.

2. A Mi Hazánk, akik meg az előzőekkel nem közösködnek.


És nem, nem fideszes vagyok, sem mi hazánkos. Egyszerűen tényleg zavar ez az ellenzékesdi duma, főleg amikor a demokratikus jelzőt is használják előtte. Meg egy olyan hanzást is kelt, mintha valami hatalmas erejű valami lenne, államférfiakkal.


Hát nem.

A Mi Hazánk az egyetlen aminek van valami potenciája ezek közül.

2023. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!