Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek lenézik a foci...

Az ellenzékiek lenézik a foci szurkolókat?

Figyelt kérdés
Vagyis én értem, hogy focimeccsen általában nem politikailag korrekt rigmusokat kiabálnak, de ez csak az úgymond kemény mag. Vannak teljesen civilizált emberek, gyerekek is meccseken, nem mindenki issza le magát. Szerintem amúgy egy tök jó szórakozás és közösségépítő szerepe is van.

2023. okt. 12. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az ultrákat nézik le, jogosan.
2023. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Örök igazság, hogy focimeccsekre csak prolik járnak.
2023. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szeretem Győzikét, bevallom.
2023. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Az ellenzékiek már saját magukat is lenézik.
2023. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Ők állandóan azon versenyeznek, hogy felülmúlják egymást sznobizmusban.
2023. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem néz le senki senkit sem, csak gáznak tartják azt a fajta viselkedést, amit az oda látogató tisztességes emberek nagyon nagy többsége művel, és hogy emiatt kell rengeteg rendőrt kivezényelni oda ahelyett, hogy végezhetnék helyette a fontosabb feladataikat.
2023. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Milyen fociszurkolók, az ilyen Mezőkövesd - Kisvárda meg Paks - Gyakadémia meccseken alig lézengenek nézők. Néhány ezren hőbörögnek a Fradi meccsein, aztán ennyi.

A válogatott meccsekre is csak divatok járnak ki, ha majd elmaradnak az eredmények, ott is üresen fog kongani a lelátó.

2023. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen. És sajnos azt is, aki rocker.

Pedig általában ilyen nyugodt, elhízott, barátságos ember az összes. Nem is huligánok. meg amúgy is, egy pad összetörik magától is, amilyen minőségűek. meg ha vizes, sokkal egyszerűbb a szélén ülni, mint rajta.

2023. okt. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Az ellenzékiek kit nem néznek le?
2023. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Akinek legalább 2 agysejtje van.
2023. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!