Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja az ellenzékieket...

Miért zavarja az ellenzékieket, ha elismert művészek tesznek hitvallást Orbán Viktor miniszterelnök mellett?

Figyelt kérdés

mikor egy a nézeteiket valló művész az LMBTQ mellett kiáll, annak örülnek az ellenzékiek.

Miért nem lehet elfogadni azt, hogy konzervatív, keresztény emberek is élnek Magyarországon? Miért kéne bújkálniuk és magukban tartani azt, hogy melyik politikai oldalt támogatják? A toleráns ellenzékiek folyamatosan megbélyegzik azokat, akik a kormánypárt mellett tesznek esküt. Tóth Gabi is így járt, azóta undorító módon zaklatják őt a "toleráns" ellenzékiek.


Koncz Gábor: "Jó magyarnak lenni nehéz, Orbán Viktor azonban remek munkát végez. „Jó magyarnak lenni nehéz, de nem lehetetlen – fogalmaz Széchenyi. Erre kellene a magunk eszközeivel törekedni mindannyiunknak. Ahogyan a miniszterelnökünk is teszi, akit a század legnagyobb politikusának tartok.”

Szerinte a magyar miniszterelnök azért a lehető legjobb opció, mivel „család- és sportszerető, de ami a legfőbb érdeme az én szememben, hogy nem emeli fel a kezét, nem adja meg magát. És ahogy már korábban mondtam, szeretem a bátor embereket, akik után – mert valakik után muszáj – menni lehet. Arra kérem az Istent, hogy még az ő regnálása alatt menjek el.”"



2023. okt. 3. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Mert ki mondta hogy zavarja az ellenzéket?
2023. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Na Tóth Gabi inkább art a Fidesznek mint használ, én Fideszes vagyok de nem csípem a csajt.
2023. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ki tett hitvallást kérdező?
2023. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
"Ki tett hitvallást kérdező?" Koncz Gábor Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész tett hitvallást Orbán Viktor mellett. Olvasd el a kérdésem alatt a szöveget, abból kiderül.
2023. okt. 3. 19:59
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Jó az egy valaki, szabad ország ,nyilván megteheti.
2023. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Koncz Gábort mindig is csíptem, az ő dolga mit mond.
2023. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Tök jó, hogy vannak keresztény, konzervatív emberek. Mondjuk orbán nem az...
2023. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Tök jó, hogy vannak keresztény, konzervatív emberek. Mondjuk orbán nem az..."

Egy másik kérdés alatt próbáld bizonyítani ezt az állításodat! A kérdésem az ellenzékről szól!

2023. okt. 3. 20:15
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Koncz 2010 elott nyiltan mszps volt, szal o is csak egy a sok napraforgo kozul az orszagban.
2023. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 sörpocak ***** válasza:
88%

"Tóth Gabi is így járt, azóta undorító módon zaklatják őt a "toleráns" ellenzékiek."

Tóth Gabit pont nem azért cikizik, mert fideszes lett, hanem mert olyasmire játszik rá, aminek eddig egész élete során az ellentettjét adta elő. Az álkereszténység kritikájának semmi köze ahhoz, hogy az ember éppen művész-e vagy sem.

2023. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!