Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja az ellenzékieket...

Miért zavarja az ellenzékieket, ha elismert művészek tesznek hitvallást Orbán Viktor miniszterelnök mellett?

Figyelt kérdés

mikor egy a nézeteiket valló művész az LMBTQ mellett kiáll, annak örülnek az ellenzékiek.

Miért nem lehet elfogadni azt, hogy konzervatív, keresztény emberek is élnek Magyarországon? Miért kéne bújkálniuk és magukban tartani azt, hogy melyik politikai oldalt támogatják? A toleráns ellenzékiek folyamatosan megbélyegzik azokat, akik a kormánypárt mellett tesznek esküt. Tóth Gabi is így járt, azóta undorító módon zaklatják őt a "toleráns" ellenzékiek.


Koncz Gábor: "Jó magyarnak lenni nehéz, Orbán Viktor azonban remek munkát végez. „Jó magyarnak lenni nehéz, de nem lehetetlen – fogalmaz Széchenyi. Erre kellene a magunk eszközeivel törekedni mindannyiunknak. Ahogyan a miniszterelnökünk is teszi, akit a század legnagyobb politikusának tartok.”

Szerinte a magyar miniszterelnök azért a lehető legjobb opció, mivel „család- és sportszerető, de ami a legfőbb érdeme az én szememben, hogy nem emeli fel a kezét, nem adja meg magát. És ahogy már korábban mondtam, szeretem a bátor embereket, akik után – mert valakik után muszáj – menni lehet. Arra kérem az Istent, hogy még az ő regnálása alatt menjek el.”"



2023. okt. 3. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Szegény művészek szánalmasak és nevetségesek ezzel az orbán imádattal, egy olyan embert választottak példaképnek aki lop-csal-hazudik, aki azzal eteti az embereket hogy jót akar nekik eközben a kormányzása alatt csak magának a pereputtyának és a haverjainak tett jót valamint a dúsgazdagoknak, és eközben lezüllesztette az oktatást a gyerekeink jövőjét, az egészségügyet ami már kritikán aluli, ez a "drága" ember a járvány idején sok tízezer ember halálát okozta, és extrém pénzeket költött az adófizetők adóforintjaiból a soha felnem használt hitvány lélegeztető gépekre a hitvány Kínai oltóanyagokra valamint egy rakás felesleges dologra. Én szégyelem hogy ő a Magyar miniszterelnök, mind hülye aki példaképének tekinti ezt a nímandot.
2023. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Azért nézz körül a stábban, művészek ?

Bohócok. Vagy mindig egy nulla volt, vagy már olyan öreg, hogy elment az esze. Győzike az egyik kedvencem ahogy ölelgeti a csüngőhasút .

2023. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom. A Fideszeseket miért zavarja, hogy kb. minden egyetemen rajtuk nevetnek, minden közgazdaságban ténylegesen jártas szaki rajtuk nevet, meg úgy bárki, aki Tóth Gabi színvonal felett van?
2023. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Azt se tudom kiről beszélsz, nem hogy zavarna...
2023. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9#-el értek egyet.
2023. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Most őszinte volt Tóth Gabi, ez ő 13 éves kora óta. Tapolcán jól tudják ezt.

[link]

2023. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%

Van erre egy szép magyar mondás:

Aki krvának áll, ne csodálkozzon, ha megbsszák.

2023. okt. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Orbán a hibás mindért IS. Ő hibás. Más nem. De mindért.
2023. okt. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!