Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A felvilágosodás jele lenne,...

A felvilágosodás jele lenne, ha végre itthon is egy férfi nyerné a szépségkirálynő választást?

Figyelt kérdés

Hollandia után Portugáliában is egy nagyon tökös nő nyerte a versenyt.


[link]



2023. okt. 10. 20:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

A Nyugat több sebből vérzik, de Magyarországnak nincs ott a helye, ahol te mondod. Hazánknak ugyanis egyetlen piacképes exportcikke van, az EU tagsága.

Oroszo. vagy Kína szemében akkor válnánk semmivé, ha nem lennénk EU tag. Pontosan geopolitikai helyzetünkből adódóan számunkra az az előnyös, ha nyitvatartunk kapukat a világ legtöbb irányába. Mi a keresztény Európa több mint ezer éves állama, mindig is Európában kerestük a helyünket, nem a keleti sztyeppéken.

Az, hogy a globális nagytőke és médiája haszonelvből beállt a wokizmus mögé, az hogy a klasszikus munkásmozgalmi politika alól kicsúszott a tömegbázis és kétségbeesetten keresik a talajt különféle jóemberkedésekben nem teszi könnyűvé a helyzetünket, de az európaiságunkat nincs joguk megkérdőjelezni.

2023. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Ha nem vagy olyan agyi szinten, hogy magadtól is rájöjj, mi velük a baj, itt Attis szépen összefoglalta"

Én tényleg nem olyan vagyok szinten mint te meg ez a tenyérbemászó woke hülyegyerek, úgyhogy 3 mp után kikapcsoltam.

2023. okt. 10. 22:00
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Szájer Józsit szépségkirálynőkek!!!
2023. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ebben is jobbak a nőknél.
2023. okt. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
46%
Szép lenne, szép lenne, de nem elég. El kellene törölni a pedofília büntethetőségét, és bátorítani kellene a pedofilokat, hogy éljék ki vágyaikat.
2023. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
16 - az LMBTQ már rajta van az ügyön.
2023. okt. 11. 11:41
 17/25 gabor49 ***** válasza:
7%
az undorito lenne nehogy már egy férfi legyen a legszebb nő
2023. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2023. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%

#16 Jó poén, vicces voltál, de azt a betegséget amikor valaki nemileg éretlen, serdülést legfeljebb éppen megkezdő gyermek iránt érez szexuális vonzalmat, azt a társadalom nem tolerálhatja. Illetve, ha valaki ezt a betegségét a valóságban is megéli, azt nem tűrhetjük el. Ilyen irányú gondolatok amelyek a fejben megszületnek, maradjanak is ott. A gondolatokat nem lehet büntetni, csak ha tett is követi. Ettől még, ha ivarérés előtti gyermekem láttán egy felnőtt szemében szexuális vágy felcsillanását látnám, gyarló emberként az önbíráskodás mezejére lépnék. Úgyhogy azért csínján a gondolatokkal is.

A már nem gyermekkorú, teljesen fejlett de még kiskorú gyerekeinket is védeni kell, mert bár testileg lehetnek érettek, de felnőtt, szülői, társadalmi felelősségünk, hogy védett körülményeket biztosítsunk nekik jogi nagykorúságukig. Ennek megvan az oka, hiszen tudjuk, hogy a testi fejlettség nem feltétlen jár együtt az érzelmi, személyiséget érintő érettséggel. Szigorúan büntetném, ha alá-fölé rendeltségi viszonyban (orvos,tanár, edző, szakkörvezető,stb.stb.) a rábízott kiskorúval bármilyen szinten társadalmilag nem elfogadott viszonyt akár csak a kiskorú kezdeményezésére is de elfogad. Nem vagyok hülye, én is ránehézkedtem a hősnőmre 16 évesen, de a fentebb említett csoportoknak meg kell érteniük, hogy ez nem pálya

2023. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
hogy bedurcisztak az atttttis felszopók
2023. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!