Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért az LMBTQ...

Az ellenzékiek miért az LMBTQ ügyét tartják a legfontosabbnak?

Figyelt kérdés
Nem ezért buknak el minden választást? Mármint nem az LMBTQ miatt önmagában, hanem hogy egy 2%-nyi csoport érdekeiért küzdenek a nagy többség helyett. Minden hétre jut már egy vezércikk a Telexen a melegek ügyének. Eközben az inflációt például 1-2 cikkel letudják.

2023. okt. 10. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Ellenzéki plakát a kampány során: [link]


Kormánypárti plakát a kampány során: [link]

2023. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a gyerek az első és az, hogy nincs gyerekorvos a városunkban, az, hogy 4 óvodából 2 bezárt, az, hogy össze kellett vonni az osztályokat a tanárhiány maitt, és, hogy 10-8 gyerek automatikusan azt mondja, hogy külföldremegy iskola után. Aztán ott van még mellé az összedőlt gazdaság, az egészségügy, már a MÁV is meg az ország. Akár meleg az ember, akár nem, ugyanúgy sziv itt, mint mindenki más.
2023. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Az ellenzéket pont nem érdekli a melegek helyzete.

Szimplán felkarolnak egy kisebbséget, hogy szavazatot szerezzenek.

2023. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Jelen esetben közel sem a legfontosabb, és nem is tartják annak. Mondjuk a háborúhoz való hozzáállásukkal buktak el nagyon sok szavazót, köztük engem is, de azon kívül még volt jó pár indok.


Az LMBTQ cucc meg egy politikai előny abban az esetben, ha sikerül az emberek agyát átmosni, hogy az átoperálás, a hormonkezelés szükséges, ha a kislány nem a babához nyúl, hanem a kiskocsihoz. Ugye ez Amerikában már nagy szokás, hogy az embereket összezavarják, a mentális betegségben szenvedők viselkedését normalizálják, sőt mindenki orra alá nyomják, hogy példát vehetnének róluk. Ezt itthon nem szabad bevetni, lehet látni milyen társadalom alakult ki Amerikában.


Júj de nagy lúzer vagyok, senki nem tisztel, nincsenek barátaim, semmi nem jön össze az életben férfiként. Hááát lehet azért, mert igazából nem is férfi vagyok, hanem nő. Mostantól azt mondom, hogy nő vagyok és elkezdek hormonokat szedni, levágom a pöcsömet. Jujj de jó, mostmár több millió ember elfogad, egy közösség része lettem, akik mindig kiállnak majd mellettem, aki pedig azt mondja, hogy egy lúzer vagyok, nem tisztelnek, nem lesznek a barátaim, és nem kapok meg minden lehetőséget már nőként, az csak egy hülye transzfóbiás nőgyűlölő, meg még mit tudom én micsoda. Értitek a lényeget :)

2023. okt. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát a fideszbe van a legtöbb meleg, szval szerintem nekik a legfontosabb
2023. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n ez az ugy nincs rendezve. Ahhoz, h az Eu leszalljon egy kicsit az orszagrol, ezeket az ugyeket valakinek rendezni kell, ha a kormany nem kepes ra.
márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hibás a kérdés.

Így kellett volna feltenni:


"Az fideszesek miért az LMBTQ ügyét tartják a legfontosabbnak?"

márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!