Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megduplázódott a muszlimok...

Megduplázódott a muszlimok száma Magyarországon az elmúlt 20 évben, miközben feleződött a katolikusoké. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Az hogy feleződött a katolikusnak vallóak számam szerintem csak nem divat. Úgysem vallásos valójában senki a férek közül. Hát most a mai modern természettudományos iskolákból kikerülve ki hiszi el, hogy egy idős szakállas bácsi teremtette a világot 7 nap alatt? Aki ráadásul a fiát is elküldte, aki kiszabadíthatta volna magát, de nem tette és a zsidók kivégezték. Nem csoda hogy ennyi antiszemita van. Mindegy. De magában a vallásban ki hisz már teljes szívéből??


Viszont azt, hogy ennyire sok lett a muszlim nem igazán értem.


Még rákérdeznék a kaolikus vallásra. Ha valaki egy ilyen nápszámláláson katolikusnak vallja magát az miért is ciki? Szomszéd nem tudja meg [link]



2023. szept. 26. 20:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Konkrét számok nélkül az egész nem jelent semmit.

A muszlimok esetében nem mindegy, hogy mennyi a duplája, lehet, hogy így vannak összesen 200-an.

2023. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted közel 8000 muszlim számit valamit Mo népességéhez képest????

Ez a növekedés egyébként kb azt jelenti, hogy az eredeti csala´dokban lett pár gyerek.

2023. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Kik azok a férek?

Ha nem hívők, azt sem gondolják, hogy a zsidók megölték Jézust, hogy függ össze ezzel az antiszemitizmus?

"Ennyire sok": nem írtad, mennyi, azt írtad, duplája. 1-nek 2 a duplája, de két muszlim nem olyan sok.

Egyébként a 2001-esen is 1,5 millió nem vallásos volt, most a vallásos helyett sokan a nem válaszolokat választották.

2404-gyel többen vallották iszlám hitűnek magukat tavaly, mint 2011-ben.

2023. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
*fehérek
2023. szept. 26. 20:28
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

A "megfeleződött" katolikuson még mindig három millióan vannak, a "megduplázódott" muszlimok meg nyolcezren.

A kettőt egymás mellé állítva nevetséges arány jön ki - ez tipikus "jól hangzik", csak semmi értelme.

2023. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom én sem a konrkát számokat ezért is tettem fel a kérdést
2023. szept. 26. 20:31
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 3000 helyett majdnem 8000 muszlim él most az országban, mellette van 2,9 millió katolikus, 950 ezer református és aki nem válaszolt a kérdésre az 3,9 millió volt.

Most komolyan ezt akarod erőltetni, hogy 2-szer annyi lett a muszlim, mikor az a magyar lakosságnak így is csak 0,08%-t jelenti?

2023. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A cikkben, amit belinkeltél ott vannak a statisztikák, ha az egyes vallásokra rámégy a körzerrel, megkapod a számokat (amiket az előbb említettem)
2023. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Nem tudom én sem a konrkát számokat ezért is tettem fel a kérdést"

Ott van a cikkben.

Vagyis a szokásos történt - elolvastad a címet de a cikk már nem érdekelt, csak kiírtál róla egy hergelő kérdést.

2023. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként megjegyzem, a magyarországi muszlimok jelentős része magyar ember, szóval nem bevándorlókról van szó, hanem arról, hogy magyarok felvették az iszlámot.
2023. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!