Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek?! Miért csökkent...

Fideszesek?! Miért csökkent 15%-al az áfa bevétel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
9: Talán nem egy hónapot kéne nézni, a költségvetés egy évre szól, nem egy hónapra.
2023. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11: Talán felfoghatnád, hogy 2022 augusztusától 2023 augusztusáig 1 év telt el, nem egy hónap.
2023. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

XD

Én is magamnak vakoltam a házat, építettem 2 teraszt le is fedtem.

A faxom se képes annyi pénzt keresni amennyit ezért elkérnének.

Meg értem hisz nekik is család van stb.

Szerintem mostanában érjük el Magyarországon azt a pontot, amikor kifullad a fizetőképesség.

Egyszerűen a bevételek nincsenek egyensúlyban a kiadásokkal. Felénk kB szinte nem is épül ház mindenki magának újítgatja ahogy tudja.

Amik tavaj elkezdődtek azok is alig akarnak befejeződni.

2023. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"A faxom se képes annyi pénzt keresni amennyit ezért elkérnének. Meg értem hisz nekik is család van stb."


Én még ki is fizetném, de úgy nem, hogy ha nem állok mellettük folyamatosan akkor rögtön szart csinálnak, ha egy picit hátat fordítok, szart csinálnak, ellopják az anyagot, szart építenek be, a munka selejtes lesz, javítani kell, vagy ami még rosszabb lelépnek a pénzzel, megy az ígérgetés, stb.


Perelni, vagy kártérítést követelni ebben a hulladék országban nem lehet záros határidőn belül, a csalóknak áll a világ, ezt tudják ők is, erre játszanak.


Dögöljön nyugodtan éhen az összes ilyen lehúzós építőipari patkány.


Elvárnám, hogy ha rendesen megfizetem őket, ne lopjanak, ne csaljanak, végezzenek tisztességes munkát, mint amit én is teszek, hogy megszerezzem azt a pénzt, amivel őket kifizethetem.


Az úgy nem faja, hogy miután összedobták a félkész selejtes munkájukat, nekem kell bontani és rendesen megcsinálni, emiatt bukom a méregdrága építőanyagot + az időmet + az energiámat + az ideg amikor meglátom bontáskor milyen szarra fizettem nekik...

2023. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hiába csökkent valamelyest az infláció, az év eleji béremelések mértékét már elnis vitte az infláció az év közepére, és a fogyasztás visszaesése tavaly óta hónapról hónapra egyre nagyobb mértéket ölt.

Az Orbán rezsim képtelen kezelni ezt a gazdasági recessziót, képtelen kezelni az inflációt, képtelen kezelni a forint gyengülését, és képtelen kezelni a költségvetési hiányt is, ami már augusztusban elérte az éves előirányzat mértékét.

Ez már csak rosszabb lehet, mert az üzemanyagárak elszabadulásával ismét meg fog lódulni az infláció, ls azzal együtt az élelmiszerinfláció is, és a fogyasztás visszaesése még nagyobb mértéket fog ölteni, mert az üzemanyagárak emelkedése szinte azonnal megjelenik a termékek és a szolgáltatások áraiban.

2023. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ez már csak rosszabb lehet"


Igen, ebből a slamasztikából már csak Feri vihet ki minket! Ugye?!

2023. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem. Ebbe Gyurcsány is belebukna, és mindenki más is.

Ebbe csak egy technokrata miniszterelnök nem tudna belebukni.

2023. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16

Én egyetlen szóval nem írtam azt, amit próbálnál rám sütni.

Nem, nem vagyok DK-s, és "Gyurcsány hívő" sem, és ezt az elb@szott 13 évet nem tudná egyetlen ciklus alatt egyetlen párt sem helyrehozni, ehhez már legalább egy évtizedre (de inkább jóval többre) lenne szükség.

2023. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!