Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme EU tagnak lennünk,...

Mi értelme EU tagnak lennünk, ha utálnak minket, és még pénzt se küldenek?

Figyelt kérdés

Talán jobb lenne kilépni ebből a szövetségből. Ott tesznek keresztbe nekünk ahol csak tudnak!

Alternatíva lehetne az orosz föderációhoz való csatlakozás, mivel ők szeretik a magyarokat. Törökország is velünk tarthatna. Olyan csapatba kell tartoznunk, ahol egyetértés van.


2023. szept. 18. 14:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Tetszik, hogy a kétpipás kommentelő egész nap LMBTQ kérdések alatt gyűlölködik. Legalább tudom, hogy működik az adóforintjaimból fizetett propaganda.


És az EU nem az ingyenpénzről szól, ez egy gazdasági ÉS ideológiai, erkölcsi közösülés. És európai értékek nélkül európai pénz sincs.

2023. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3%

#10

Szó sincs gyűlöletről!

Te gyűlölsz egy fogyatékos embert, azért mert úgy született?

Első körbe sajnáljuk, majd megértően szeretettel fordulunk hozzájuk.

Én ezt tanítom neki.

De tudnia kell, hogy ez nem normális, hanem egy "hibás" működés.

2023. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3%

#11

Kb 500 kétpipás van.

Hetek óta nem voltam fent, most írtam 1 kommentet...

2023. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

az hogy nem küldenek pénzt az nagyrészben Orbán hibája.


Egyébként nekem sem tetszik az az irány amerre az EU halad. Egyre jobban kezdi megszabni mit lehet és mit nem és ami a legrosszabb hogy mit muszály ami engem a szovjet rendszerre emlékeztet.

Ennek ellenére nem vagyok a kilépés híve, inkább az EU-t reformálnám meg

2023. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
#9 Tipik fideszes hozzáállás: mindenki egy irányítható birka akit irányítani is kell.
2023. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés engem arra emlékeztet, amikor Piszkos Fred (a kapitány) megsértődött, amiért észrevették hogy sikkaszt és lop és neki állt feljebb.
2023. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érted kérdező, hogy ha egy társaságban valakit kurvának tartanak, az ne az életmódján változtasson, hanem keressen másik társaságot ahol még nem ismerik?
2023. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesz már eltakarodott volna, ha el akart volna takarodni.
2023. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!