Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire rosszul...

Tényleg ennyire rosszul vezeti a fővárost karácsony, hogy már egyes baloldaliak is inkább a Fideszee szavaznak mint rá?

Figyelt kérdés
Vidéken élek és van egy a fővárosban élő balliberális barátom, mindig baloldalra szavazott, ez a barát hitetlenül szidja a Karácsonyt hogy mennyire rossz amit művel ez az ember, ez a Gergely, teljesen tönkretette a főváros közlekedését, igaz nagy autós
2023. szept. 17. 11:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Például szerinte az Üllői úton tényleg nem tud elmenni a mentő, a hülye oszlopai miatt
2023. szept. 17. 11:15
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nincsen ilyen barátod
2023. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Milyen jól álcázott fidkány kérdés :DDDDD
2023. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2. Miért kell meghazudtolni a másikat? és igenis van ilyen barátom, olyan lehetetlenség hogy valaki kiábrándul valakiből, ennyire egyoldalú lenne minden ember, hogy csak a Fidesz vagy csak az ellenzék
2023. szept. 17. 11:25
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Propaganda, lejáratás, mint a többi.

Lásd pl, hogy a vb idején több cikk született a gazról, mint magáról a vb-ről. Aztán kiderült, hogy a gazos területek jó része fideszes polgi alá tartozik. Vagy lásd a Blahán lévő budiról szóló cikkeket. Azt sem akarják sokan látni, hogy a kormány rengeteg pénzt von el a fővárostól, el akarja lehetetleníteni, mert nem az ő emberük ül a székben.

A dugókról meg annyit, hogy régebben is pont ugyanekkora dugók voltak, mert Budapest egyszerűen már képtelen ennyi autót befogadni.

2023. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Lerí a stílusod :DD


te irogatsz ki napi szinten kérdést, hogy a vidéki paraszt is ki tudja fizetni a pesti oktatást a kölykének, ami 400ezer, akkor jobban élünk mint gyurcsánynál??


drága az élet, de ezt is meg tudjuk fizetni, akkor a fidesz milyen király nemigaz? :D

2023. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nekem is van ilyen ismerősöm, a közlekedés elleni háborúja sokakat kiakaszt.
2023. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
5. Én úgy tudom hogy nem dugókkal van a baj hanem hogy nem mehetnek úgy az autók mint régebben, tehát Igenis egy autós ellenes politika van ez sok autóst gondolom kiakaszt
2023. szept. 17. 11:31
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is vidéki vagyok és nekem sok fideszes ismerősöm van és mióta Karácsony vezeti a fővárost azóta mind a baloldalra szavaznának, mert lássák mennyire jól csinálja a Gergely és hát valljuk be őszintén hogy mióta Ő van azóta Budapest minden szinten felül múl minden fővárost nem semmiért jön milliószámra a sok túrista hetente is. Na mindegy szal így azt mondják hogy inkább a baloldal meghogy az is betette náluk a kaput hogy kitudódott hogy a fideszes politikusok 80%-a meleg, a maradék részük meg pedofil és melegpedofil na meg k*rva. Így köszönik de már nem kérnek a rubelfideszből.
2023. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Biztosan vannak "egyes baloldaliak" akik inkább a Fideszre szavaznak, de ugyanúgy vannak "egyes jobboldaliak", akik éppen fordítva, inkább rá szavaznak.

Az emberek különbözőek (hála az égnek), és különböző véleményük van. Ettől nem lesznek sem jobbak, sem rosszabbak, mint a többiek, csak éppen másként ítélik meg a dolgokat.

------

Mellékesen: szeptember elején, iskolakezdéskor minden évben megszaporodnak a dugók. Ez teljesen független attól, hogy ki a polgármester, a dugók a megnövekedett forgalom, és az emberek türelmetlensége miatt alakulnak ki. Aztán szeptember közepére-végére csökken a dugók száma - és ez szintén nem polgármester-függő dolog.

2023. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!