Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek mit foglalkoznak...

A fideszesek mit foglalkoznak 500 milliós NGO támogatással amikor mások 25 milliárdos yachttal utazgatnak?

Figyelt kérdés

Propaganda: 120 milliárd

Háborús plakátok: 10 milliárd

Yacht: 25 milliárd


NGO támogatás: 500 millió


A fideszeseket tényleg ennyire hülyének lehet nézni? Hogy lehet ilyen ostoba egy nép?


2023. szept. 7. 10:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Az az ő utazgatójuk, a másik az nem az ő támogatottjuk. Mecsoda különbség!
2023. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
Ne te mondd meg, hogy én mivel foglalkozom.
2023. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%

#2

Nagyon bölcs ember vagy. Elismerésem.

2023. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Agyi köd van a Fidesz oldalt. Süt a butaság a kérdéseikből és válaszaikból. Sajnálom ezt vettem észre évek tapasztalatából. Amikor emberek nem tudják hogy mennyire híján vannak az ismereteknek.
2023. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%

yachtozás minden kormánynál van, így az a pénz úgyis elmegy. Mészáros nem a magyar kormány. Ezerszer inkább hazai cég nyerje a pályázatot, mint multi. A multi nem fizeti ki a magyar alvállalkozót, azok felakasztják maguk a hídra és kiviszik a pénzt.


Ezzel szemben Mészáros jól bánik a magyar munkásokkal. Fél disznajt ad nekik karácsonyra


Ezerszer ki volt tárgyalva

2023. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

"Mészáros nem a magyar kormány."

Biztos vagy Te ebben? Mert én nem.

2023. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
Mészáros benne van a kormányban? Van valamilyen tisztsége? Mert Én nem tudok róla
2023. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

#7

Lásd, Habony Árpád!

2023. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Mészáros az Orbáni összeharácsolt eltitkolt vagyon hűbéri letéteményese, ezt Fidesz oldalon is evidens, nem is tagadják.


A magyar vállalkozásoknak meg már rég ártott ennyit a NER oligarcha rendszere, mivel helyenként fenyegetésekkel zsarolással ügyeskedéssel megszerezte a magyar vállalkozók vagyonát, kijátszva ezzel a magyar emberek kezéből a kuporgatott megdolgozott vagyonukat.

Orbán kizsákmányolja az országot.

2023. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
lölöke orbáncnak az oligarchája. Ha ez neked nem volt eddig világos, vagy vak vagy, vagy hülye, de inkább a kettő keveréke.
2023. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!