Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök a Fidesz új intézkedés...

Örültök a Fidesz új intézkedésének, hogy most indiai kamionosokkal pakolják tele az országot?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 07:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ezzel nincs bajom. Magyar nem csinálja meg kell keresni olyat aki megcsinálja. Ők megcsinálják.


Igen tudom olyan bért kell adni bl bla bla.


A magyar kamionosok így is túl vannak fizetve. Azért a kv 800.000 - 1.000.000 forintéet cserébe kapid az állandó hözöngést, a kötbérekete, a lelakott autót, a hiányos fuvarokmányokat....

Ostoba a kamionosok nagy része, aki csak büdös nagy pifont érdemel.


Amint lesz lehetőségem rúgom ki én is az összeset, és cserélem távol keletire, ahol a pénzért még kötelesség tudatot is kapsz.

2023. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A magyarok nyugat európában dolgoznak a fidesz meg mindenféle koszos ázsiai népet betelepít az országba
2023. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
10: minden szakmába lehetne találni megfelelő magyar munkaerőt, ha normálisan megfizetnék. De az indiai olcsóbban elvégzi, a magyar meg vagy megy külföldre, vagy munkanélküli lesz.
2023. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 hollófernyiges ***** válasza:

Hogy is volt ez?

[link]

2023. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy Széles Gábor cége keresett Indiában hirdetésben kamionosokat. Szigorúan 48 év alatt. Nehogy már kénytelenek legyenek a munkáltatók ráfanyalodni a 48 éven felüliek foglalkoztatására.

De azér még emelni akarják a nyugdíjkorhatárt.

2023. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

14, bár igazad van, de nekem az a gondom ezzel, hogy sok esetben -lásd az indiaiak 700 ezres fizetését- ugyanannyit, vagy még több bért kapnak, mint mi kapnánk.

Egyszerűen az ország eljátszotta a hitelét a hazai munkavállalóknál.



Sok éves saját story-m. Fent volt az önéletrajzom, valamelyik portálon és csörög a telefonom egyik nap. Felveszem, a csávó bemutatkozik, hogy ő xy és egy munkaajánlattal keresne meg, érdekel-e?! Mondtam neki, hogy épp van munkám, de nyitott vagyok minden megkeresésre, persze (normális hangnemben, beszélgetve) az ember egy fél percig habozott, majd felháborodott hangnemre váltva közölte, hogy ő úgy érzi, hogy neki kellene kuncsorognia felém, hogy elmenjek hozzá dolgozni és ő erre nem hajlandó, majd fogta és letette a telefont.

Ilyen mentalitás mellett kellene dolgoznia a magyarságnak, hát részemről, kösz, de nem.

2023. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A Wabinál több tucat indiai sofőr dolgozik már több, mint egy éve. És nem a magyar emberek elől veszik el a munkát, hanem nincs már sofőr, akit foglalkoztatni tudnának a cégek. És nem a jogosítvány megszerzésének a költsége a visszatartó erő, hanem az ideje. Nekem minden vizsga elsőre meglett, így volt egymillió forint és másfél év a C és a CE kategória. Három milliót is boldogan kifizettem volna, hogy meglegyen fél év alatt és pénzügyileg is jobban jártam volna.
2023. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én nem bánom, de úgy kéne ezeket a vendégmunkásokat szűrni, hogy csakis egyedülálló, nagyon dögös, 10/10-es, 20-25 év közötti, nimfomán, bevállalós nők jöhetnek - filippínók, koreaiak, thai-ok, négerek, latinák, mindenfélék.


Ezekből minél többet, 100 ezret, milliót.

2023. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Jah, csak azt nem teszi hozzá a függetlenobjektív baLOLdali "sajtó", hogy ez alapvetően egy dán cég, aki indiai munkásokat toborzott és hoz ide.
2023. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Te meg azt nem teszed hozzá, hogy kormányzati engedéllyel és támogatással.
2023. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!