Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit reagál Szijjártó az új...

Mit reagál Szijjártó az új oroszországi tankönyvre amelyben fasisztáknak nevezik az 56-os forradalmárokat és hibának az 1989-es szovjet kivonuást Magyarországról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 28. 20:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
77%

A 22-es hsz-ben állítottam, hogy “a fasiszta Magyarországgal hozza összefüggésbe az esemény résztvevőit”


A 23-as hsz-ben erre válaszul azt állítottad, hogy “Ezt sem irja a könyv !”


Ezt tagadod? Ha nem, akkor kérlek ne játszd tovább a Szijjártó-Menczer-féle forrókása-kerülgetést, hanem próbáld meg alátámasztani a nemleges állításodat egy saját fordítással. Köszönöm

2023. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
A 23-t nem én írtam, vele rendezd el.
2023. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk nem nehéz összefüggést találni, mert az 1956-ban 30 évesnél idősebb férfiak kb. mindegyikére igaz lehetett, hogy szolgált a Horthy-kor hadseregében.
2023. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
66%

32:


Akkor meg mit szólsz bele a vitába? Hagyd, hogy a 21-es és 23-as hsz-eket megfogalmazó ember védje meg az álláspontját (ha tudja).

2023. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
72%

34: te magadtól vagy ilyen sötét, vagy fogják a kezed?

A 30-as hszólásomra reagáltál, vagy legalábbis nem írtad, hogy nem arra válasz a 31-esed. Erre írtam válaszul a 32-t.

Úgy látom, 5 fölött már nem tudod követni a dolgokat.

2023. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
66%

35:


Na jó, ha bújocskát akarsz játszani, azt szerintem ne itt tedd. Vagy legyen tököd leírni, hogy mi az állításod, vagy ne rabold itt az olvasók idejét.


Ha van álláspontod arról, hogy miről szól az általam belinkelt tankönyv-oldal, akkor írd le, fogalmazd meg a szerinted helyes fordítást, ha nincs, vagy nem mered felvállalni, akkor pedig nyugodtan hallgass, mindenki meg fogja érteni, hogy miért teszed.

2023. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
6%
A 13.as válaszomban leírtam, csak el kellene olvasni.
2023. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
75%

37:


Ja hogy te vagy a 7-10-13-14-es, aki szerint “az 56-os magyar forradalmárokat nem fasisztázta le senki”.


Félve kérdezem, hogy a Magyarország szó előtt szereplő “ещё фашистской” szópár első tagját nem felejtetted el véletlenül lefordítani? Hogy is szól azzal együtt a mondat?


Egyébként azzal sincs semmi problémád, hogy a tankönyv szerint nyugati titkosszolgálatok katalizálták a magyar válságot, és a SZU csak segített a magyar hatóságoknak elnyomni ezt a külföldről gerjesztett eseményt?

2023. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

"még fasiszta"

És? Mennyiben változik a szöveg értelme? Semennyiben.


Az a ciki, hogy egyre többen belátják, még a GYK-n is, hogy felültek egy gerjesztett hisztinek, de van, aki még mindig védi a védhetetlent.

2023. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
84%

Azt, hogy a Kreml szótárában külföldi titkosszolgálatok által felhergelt fasiszta mindenki, aki nem örvendezik az orosz imperializmus által felkínált modellnek, már eddig is tudtuk, látjuk, most éppen Ukrajnában.


De hogy a jelenkor magyar putyinistái zokszó nélkül elviseljék, hogy ezt a logikát az 56-os forradalomra is alkalmazza a Kreml, még szokni kell. De értem: a Putyinista magyarok szerint nincs itt semmi látnivaló. Viktor Győzevics büszke lehet a táborára.

2023. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!