Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki sikertelen az életben...

Aki sikertelen az életben miért a kormányt hibáztatja?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember van az országban aki sose foglalkozott a politikával mégis jól él és eltudja érni a céljait.


Tanulni kell és dolgozni. Üzleti érzék, piacképes tudás, életrevalóság.


Bárki előtt ott a lehetőség.



2023. aug. 24. 23:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
12%
Én egy 25000-es városban lakok, ahol ennyi egy lakás. 300000-et pedig simán lehet keresni, ha nem 8 általánost végeztél.
2023. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
70%

Mert a Fidesz miatt lettek többszörösek az ingatkanárak.


Mérnök sem lehet mindenki, de lakni nekik is kellene valahol.


Behozzák a sok gyárat, ami szrért húgyért dolgoztatja az embereket, amiből megélni.


Persze, akinek a szülei lakást vesznek, vagy ingatlankiadásból élnek, nem munkából, azoknak ez mindegy, mert nem a megélhetésre kell nekik a munkabér.

2023. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
77%
*megélni nem lehet.
2023. aug. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
32%

"Aki sikertelen az életben miért a kormányt hibáztatja?"

En sikertelen vagyok, de ezert nem a kormanyt hibaztatom.

2023. aug. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
75%
Talán azért, mert a magyar kormány is ezt a példát mutatja! Mindenért más a hibás, másra mutogatnak, mást hibáztatnak!
2023. aug. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nagyon sikeres életed lehet, kérdező. Gondolom, a napod fénypontja az, amikor kiírsz egy ilyen kérdést az oldalra.
2023. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 sörpocak ***** válasza:
82%
Nagyon szegényes világnézete van annak, aki azt hiszi, hogy a siker/sikertelenség irányítja a politikai részvételt. Sikeres emberek is eljárnak szavazni, sőt, azt mondanám, hogy köztük még nagyobb is a szavazási hajlandóság, mert javarészt azzal lettek sikeresek, hogy nem ignorálták a problémákat. Márpedig az, hogy pl. én megengedhetem magamnak a magánegészségügyet, azzal nem problémát oldottam meg, hanem megkerültem azt (az államit). Ettől én még szeretném, ha nem kellene többet költenem, csakmert a kormány alkalmatlan a helyzet megoldására. Aztán lehetek én bármilyen gazdag, az utakat nem én fogom megépíteni és engem is zavarhat, hogy az M0-ás kerülő félbehagyása miatt dugóban állok.
2023. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
69%

#27


Sőt, a sikeres emberek biztosan elmennek szavazni, nekik az egykulcsos adó, mindenféle adókrdvezmény a sikerük egy része.

Ebbe kapaszkodnak a végletekig.


Még a nyomorultak között már sokan szavazni se mennek el, mert nem látják értelmét, mikor 3 millióból, 2 millió sikertelen is ezekre szavaz.

2023. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos én is ezt látom, hogy az úgymond "sikeres" emberek nagyobb hajlandósággal szavaznak,mert nekik érdekük fűződik ehhez a sza*kupac kormányhoz. Sok átlagos, fizet3sét a végzettségének köszönhető ismerősöm már inkább nem is szavaz, mert egyrészt el akar költözni full jogosan, másrészt nem lát reményt a Fidesz leváltására.
2023. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
14%

Hosszú ideje már hogy csak néhány jónevű iskolában tanítanak. Az a tudás, amit egy szabványos állami iskolában osztanak, summmázva ennyi: sz..t sem érsz fiam, örülhetel, ha a polgármester úr megengedi neked hogy közmunkában utcát seperjél.


A rendszerváltó értelmiség első dolga volt, hogy restaurálta a közalkalmazotti-köztisztviselői kiváltságokat, a hivatali székekbe a leszármazottjait ültette.


Ezek a "rabszolgák" aztán képesek megdögleni ezért a rezsimért.


Hogy ide jutottunk, azért az összes 1953 utáni kormányt hibáztatom. De nemcsak a kormányokat, hanem a komplett értelmiséget.


Egyedül a "sztálinista" értelmiséget nem, de ők már réges-régen kihaltak.

2023. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!