Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki sikertelen az életben...

Aki sikertelen az életben miért a kormányt hibáztatja?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember van az országban aki sose foglalkozott a politikával mégis jól él és eltudja érni a céljait.


Tanulni kell és dolgozni. Üzleti érzék, piacképes tudás, életrevalóság.


Bárki előtt ott a lehetőség.



2023. aug. 24. 23:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
Mert a kormány ellehetetlenített bizonyos szakmákat? Pl tanár, orvos.
2023. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem tartom magam sikertelennek, sokat tanultam és dolgozom is. A kormányt akkor szoktam kritizálni, amikor olyan szintű disznóságokat csinál, ami mellett már nem tudok elmenni. Ez néha inkább elvi kérdés részemről.
2023. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Milyen kis vicceske vagy :)))

De az hogy van, hogy kormányközeli tagok tanulás és munka nélkül is csilliárdosok, más meg éljen meg 155 ezerből 🤣 🤣 🤣

2023. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
81%

Mert a váltó rég elromlott a kuplung is kikopott, így maradt a kormány.

A kérdező meg az a fajta ember, aki a hajléktalannak azt tanácsolja, hogy vegyen lakást.

2023. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
21%

Ezt sose értettem én sem mert nekünk a Gyurcsány-Bajnai korszak vége óta szinte új életünk lett. Ház, autó, minden összejött, amit a Gyurcsány-Bajnai kormány a megszorításokkal elvett tőlünk.


Aki nem tud boldogulni az nagyon szerencsétlen lehet.

2023. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyáltalán nincsenek megélhetési gondjaim, de rohadtul bassza a csőröm, hogy teljesen leépítik az oktatást, az átlagember csak fideszes médiából tud tájékozódni, eladják az országot kínának, a NATO-ból egyedül mi nyaljuk az oroszok seggét annak ellenére, hogy 1849-ben, az első világháborúban és a másodikban, meg 56-ban is szoptattak minket.
2023. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
72%

Milyen igazad van!

Hibáztassuk Gyúcsányt, Brüsszelt és Sorost, ahogy ez a nyomorék kormány is mindig mást hibáztat a saját életképtelen töketlensége miatt xD

2023. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
26%
Hiába erősködik a fidi, magyarország továbbra is EU és NATO. Az is marad, mert a ruszkik töketlen kutyák és az erősebb kutya baxik ez esetben az USA. kína meg hát marad a robotszinten.
2023. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Menj el egy csomagoló üzembe, 3 műszakba csomagolni! Igen, vidéken sok esetben nem nagyon van jobb lehetőség. Aztán majd ha lehúztál pár évet a csomagolón, megkérdezem tőled hogy, na komám, miért nem jutottál előrébb?
2023. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
16%
9es, de hát aki csak csomagolásra képes, az mit vàr? Milliós fizut? Miért nem tanult?miért nem költözött el nagyobb város mellé stb?
2023. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!