Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szeretik az augusztus...

Akik nem szeretik az augusztus 20.-ai tüzijátékot, azoknak, mi a bajuk vele?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 13:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Hogy miért és mióta nem érdekel az augusztus 20.-a?

Amióta az Orbán rezsim vagy kisajátít, vagy elferdít, vagy elcsépel, vagy degaradál stb., minden olyan történelmi eseményt, amiből politikai hasznot szeretne kovácsolni.

Elegem van a "nemzetieskedésből", elegem van három millió ostoba és/vagy nemzetgyilkos "mélymagyarból", és elegem van abból, hogy az eddigi 27 évnyi életemből hiába tanultam 16 évet, hiába szereztem kétszakos tanári diplomát, két felsőfokú nyelvvizsgát, mégis egy sportkomplexumban kell dolgoznom úszómesterként és uszodagépészként, mert így több mint kétszer annyit keresek, mint pedagógusként.

És ami a legviccesebb az egészben, hogy ezért a szinte semmilyen tudást nem igénylő munkáért csak fél éves "gyorstalpalót" kellett elvégezni, és akár általános iskolai végzettséggel is be lehetne tölteni a munkakört.


Ez csak egy kis szelete annak, amiért már nem csak az állami/egyházi ünnepeket rühellem, de lassan már annyira megutálom magát az országot és a benne élő ostoba három milliót, a kilenc és félmilliónyi magyaron élősködő politikumot, hogy én is kénytelen leszek egy idegen országban leélni az életem.


Hajrá Fidesz!🙃🙃🙃

2023. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%

Ahogy láthatod, frusztráltak és hirtelen ilyenkor mindenki egy hétre hatalmas állatbarát lesz és véres szájjal harcol azért a fél óra miatt 🤡

Legközelebb Szilveszter 31-én lesz mindenki Ace Ventura. 🤡

A többi meg kb hasonló szintű bullshit.

2023. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%

"Mivel a többségük nem szedi össze a kutyasz@rt, póráz nélkül sétáltat kutyát, az tök természetes"

Nem vagyok kutyás de ez nem igaz.

(az Astoria környékén lakom a 7. kerületben, nem tapasztalom ezt)

2023. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

#13

Téged orvos látott már?


Hihetetlen, h minden ünnepbe bele tudnak kötni.

2023. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Kroms ***** válasza:
100%

#24

Ha a mi pénzünkből van, jogunk van belekötni, nem?

2023. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

#25

Aki mindenben csak a rosszat akarja látni..

2023. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

#20

"Attól még a baloldali liberális ideológia jól láthatóan szintén nemzetellenes. Szerintük a nemzetállami felfogás elavult, le kell bontani őket."

Nincs egyetlen egy párt sem az országban, aki azt mondja, amit te itt hazudsz.

2023. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Kroms ***** válasza:

#26

Aki megkerüli a válaszadást...


Ja, amúgy a témához még hozzátenném, hogy a szilveszteri tűzijátékkal is megvannak ugyanazok a problémák.

2023. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28

Ezernyi más dologba bele lehet állni, ami fölösleges, de ünnepet aztán nagyon muszáj kipécézni..

2023. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!