Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy az október...

Várható, hogy az október 23-ai ünnepségel díszvendége vlagyimir Putyin lesz?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Aligha, legfeljebb a Fletó újra meghívja őt a Szemlőhegyre (a régi szép idők emlékére) és talán Totó kutya sírját is meglátogatja a kisállat temetőben... :)
2023. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Ha jól értem annak az orosz népnek a vezetője lesz a vendég, akik ellen a forradalom zajlott és akik leverték az éj leple alatt?


Fantasztikus. Jöjjön csak. Aztán ezután ne legyen Október 23. ünnep, mert már nem lesz mire emlékezni.

2023. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
#2: Igen, jól érted. Pontosan ez pattant ki a kérdező pihent agyából. Nem hittem, hogy lesz majd olyan egysejtű, aki komolyan is veszi. (Tévedtem.) :D
2023. aug. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, neked nem sikerült megtudnod az iskolás éveid alatt, hogy miről is szól az október 23-i ünnepség, ugye?

Értem, hogy neked nem volt ciki amikor Medgyessy miniszterelnökként együtt koccintott Erdély Romániához csatolásának "ünnepén", vagy hogy francia becsületrendet kapott nyilván a francia államnak tett szolgálataiért, hogy téged nem zavart amikor gyurcsányék beengedték az orosz titkosszolgálat embereit a magyar minisztériumokba az adatok közé, hogy neked az tetszett amikor az IMF diktálhatott vagy elvárnád, hogy mindenben az uniót szolgálja ki a magyar érdekek ellenében is az ország, ahogy tették ezt 2010 előtt, de nem véletlenül van 2010 óta Orbánék kormánya hatalmon.

Pont mert ők nem ezt teszik és az emberek többségének ez nem tetszett.

2023. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Március 15-re sem szoktuk meghívni az osztrák kancellárt. Pedig egyébként jóban vagyunk az osztrákokkal. Vajon miért nem ?
2023. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát augustsu 20-a után nem tudom miért csodálkoztok a kérdésen..
2023. aug. 24. 00:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem majd Ursula intéz pár kéretlen ficsúrt az ünnepekre, most biztos nyaral a szentem.
2023. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5

De pl. Habsburg Ottó volt, hogy részt vett március 15-i megemlékezésen. (Nem központin, hanem valami kisebb helyen) Egyik helyen elszavalta az Akasszátok fel a királyokat című Petőfi-verset. A közönség hirtelen köpni-nyelni nem tudott. Nagy forma volt az öreg... :D

2023. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!