Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rubeljobboldal miért ennyire...

A rubeljobboldal miért ennyire Ukrajna ellenes?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 13:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok magyargyűlölő,ellenkezőleg, nyilván minden jogot biztosítani kell a magyaroknak Ukrajnában, de az a hozzáállása a kormányunknak nem biztos hogy segít ezt megvalósítani.
2023. aug. 16. 14:16
 22/30 anonim ***** válasza:
42%

A román kormánynak ugyanazok a felvetései az ukrajnában élő román kisebbség elnyomásával kapcsolatban.

Ha már három ország is azt mondja hogy az ukránok a g.cik ( magyar, román, orosz ) a kisebbségekkel akkor miért a magyar a román az orosz kormány hozzáállása a hibás. Nem esetleg az ukránoké ?

Ez már a háború előtt így volt.

2023. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%
#22. Ezt én szimpla áldozathibáztató szövegként tudom értékelni. Egyébként a gyakorlatban sem működik, ha a jogfosztó, sovén ország szemétkedéseire barátságosan reagálsz, azt sajnos mindig gyengeségnek fogják értékelni és méginkább beléd fogják törölni a lábukat. Anno Medgyessy idején kipróbáltuk ezt is, köszönjük szépen, de egy életre elég volt.
2023. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%

"Abszolút nem vagyok magyargyűlölő,ellenkezőleg, nyilván minden jogot biztosítani kell a magyaroknak Ukrajnában, de az a hozzáállása a kormányunknak nem biztos hogy segít ezt megvalósítani."


Hát ez persze hogy nem segít megvalósítani, hogy az Eut meg az ukránokat szopdossák. Épp azt írtam le teljesen érthetően, hogy az orbánhulladéknak ezt a háborút már 16-ban kötelessége lett volna megindítani. Mit csinált? Gyáván elsunnyogta. Most mit csinál? Gyáván elsunnyogja, hogy katonai támogatást adjon az oroszoknak. Pedig itt van páva annyi mint a szemét és tudod mit csinálnak? Disszidálnak Németországba meg Ausztriába, tehát a magyar népnek pont zéró haszna abból hogy itt születtek. Zabáltak, rontották a levegőt, szartak, de hasznuk nincs. Lehetne zárni lefele a határokat és hajtani őket a frontra. De orbán nem, nyalja az Eu picsáját inkább, meg az ukránét.

2023. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
49%
ma 14:26 ezt annyira szépen írtad, hogy még a szemem is könnybe lábadt. Pont szívemből szóltál.
2023. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%

A háborúig sose hallottam még, hogy az ukránok verték volna le az '56-os forradalmat.

Az a ledöntött Turul szobor a II. Világháború után került oda, nem?

2023. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
71%

#27. "A háborúig sose hallottam még, hogy az ukránok verték volna le az '56-os forradalmat."


Tudvalevő volt pedig előtte is, hogy azok konkrétan az ukrán hadosztályok voltak, de a nagy hoholszopkodás közepette nem ártott erre ismét emlékeztetni a sok slavaukrainiző barmot.

2023. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%
Oké, és ha ukránokat küldtek az oroszok, akkor mi van? Kiket is küldtek először most Ukrajnába meghalni? Ja igen, nem orosz egnikumú, szibériai csapatokat. Orosz szokás mást megöletni.
2023. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

29#


A kisebbségek számának legális csökkentésére mindig jó egy háború.


Az amerikaiak is küldték a négereket golyófogónak a II.VH-ban.

2023. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
És az is teljesen elfogadhatatlan.
2023. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!