Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Tarlós vagy...

Budapestiek! Tarlós vagy Karácsony munkájával vagytok/voltatok jobban megelégedve?

Figyelt kérdés

Én vidékiként életemben egyszer voltam Budapesten, 2022 telén. A várost nem jártam körbe, azonban a város pesti és budai oldalán is tartózkodtam. Utcán csövesekkel nappal és éjszaka sem találkoztam, emberi ürüléket nem észleltem a járdákon, a város sem volt koszos - pedig sokan írják ezt. Egy nagyon élhető város Budapest. Szívesen élnék ott.


KG-t miért támadják ennyire?



2023. aug. 9. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Mind a kettő csak "kaszálni" akart, de az a lényeges különbség meg van a kettő között, hogy az egyik esztelenül herdálja a közpénzt, míg a másik jelentős megtakarításokat hagyott hátra. Nagyon szépen hangzik az is, hogy "autómentes" (bel)város, de az ilyen döntések ott kezdődnek, hogy alternatívát kínálok a városi forgalomból távol maradásra azoknak, akiknek semmi dolguk nem lenne alapból a városban, viszont nem hajlandóak fizetni egy olyan út használatáért, amelynek használata társadalmi szintű érdek lenne alapból - a környezetkímélést célozva. Amíg külön sarcolják egy ilyen út használatát, addig azt fogja mondani az autós, is, hogy "lóbr@ner a segg@tekbe, - akkor megyek a városon keresztül"! A környezetvédelemhez tartozna az is, hogy nem szerveznek ilyen városokba - és főleg nem a belvárosába - tömegrendezvényeket, - amelyek tumultust, dugókat, zajártalmat és szeméthegyeket generálnak. A tapasztalat az ezzel, hogy az ezzel összefüggésben szorgalmasan szedegeti mindenki a különböző jogcímeken a különböző díjakat, pénzeket, de az ott lakók lényegében semmit (!) nem kapnak ezért cserébe! Speciel, tojok (a példa kedvéért) a Szagos Fesztiválra - annak árnyékában, hogy nem tudom Újpesten kipihenni magam és úgy vagyok kénytelen helytállni napi szinten a munkámban, hogy tartósan zavarják a nyugalmamat, amiért annyit nem kapok cserébe, hogy öntöznék a lakóövezetemben a parkokat vagy locsolnák az utakat, - nemhogy egy új park épülne vagy új fákat, bokrokat ültetnének és gondoznák ezt önkormányzati szinten. A semmiért nem szívesen viselem ezt el - és vándorcigány sem vagyok, aki akkor és oda költözik, ahogyan éppen kedve szottyan - csak azért, mert ahol lakom, mindig előkerül valahonnan az ügyeletes barom!
2023. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Semmi bajom Karácsonnyal, eleve rá is szavaztam (Tarlós intézkedéseit és stílusát viszont rühelltem, mint a szart). Igaz, nem vagyok sem butthurt autós, akinek meggyőződése, hogy mindenki felett áll, amiért kormánnyal a kezében született; sem propagandazabáló fideszes. Nyilván ő sem tökéletes, de szerintem elég jól megbirkózik a feladattal annak ellenére is, hogy a duzzogó óvodásokból álló kormány gyakorlatilag minden létező forrást elvett a várostól.
2023. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 everlight ***** válasza:
Tarlós egyértelműen rosszabb volt.Ömlött a pénz ehhez képest alig újult meg valami.
2023. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!