Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem fideszes az szerint...

Aki nem fideszes az szerint ki lenne alkalmas az ország vezetésére?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 13:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Igazad van, nagyon rossz a felhozatal. Nem gondolom, hogy lenne a Parlamentben az országot jól kormányozni képes politikai erő. De ha ez így van, akkor pont a Fideszre szavazzak? GYŐZIKÉVEL AZ ELSŐ SORBAN ÜNNEPLIK A NEMZETI ÜNNEPET!!!!!! Ha legalább egy darab könyvet olvastál életedben, már akkor el kellene hogy riasszon!!!!!

[link]


Ha utálod a szocikat és a fiatal momentumos barátaikat, legalább vagy a Kutyapártra vagy a Mi Hazánkra húzzál egy X-et, de ne Győzikére!!!

2023. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

Azt szeretném kérdezni, hogy miért pontoztatok le.

Az 1-es azt írta, hogy bárki, sokan írták még, hogy bárki, és ők fel lettek pontozva.

Én a 2-es kommentelő voltam, aki Gyurcsányt írta, erre lepontozást kaptam. Gyurcsány nem bárki?

2023. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
mindig érzem hogy elhalnak az agysejtjeim amikor valaki ezzel jön...
2023. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egy szakértői csoport.
2023. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

22# nem, Gyurcsány egy alkoholista, kleptomániás rohadék!!

Az azért más kategória...

2023. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Csak ezekből a nevekből lehet választani? Mert ezek közül egynek sem tudnék bizalmat szavazni.


Inkább valami olyasmi kéne, mint amit a 24-es írt.

2023. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szakértői csoport kellene.
2023. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Pálinkás József szakértő! A leghatározottabban állítom. Pálinkás József a saját tudományát is elárulta. Ezt is állítom. Tehát Pálinkás alkalmas? A legkevésbé sem.


Azt érdemes észre venni, hogy egy terület kiváló ismerete és a gerincesség két független tulajdonság. Ebből következik, hogy a kiváló szakértők tudnak a legkárosabbak lenni. Példa: Orbán Viktor az elmúlt 70 év legnagyobb gazembere. ez alatt az idő alatt senki annyi kárt nem okozott az országnak, mint ő. Orbán Viktor az elmúlt 70 év legkiválóbb koponyája. Ha nem lenne velejéig gonosz, a leghatékonyabb és legkellemesebb országot hozhatta volna létre. Ő a jó helyett a gonoszságot választotta, nem véletlenül, az apja tette ilyenné.


#9! Ungár Péter nem esett messze a fájától. Mindössze kválóan tud terelni.


#10! 1. Nem igaz, megválaszthatnák. Ha mégsem, megérdemlik a sorsukat.

2. Lehet, félreérthetően fogalmaztam. Egy politikus emberi minőségét a célja határozza meg. Szakmai minőségét padig az, mennyire hatékonyan tudja a célt megvalósítani. Tehát a hatalomtechnika nem egyéb, mint az emberek többségével elhitetni, hogy a cél az ő érdekükben van. Orbán kiválóan használja a hatalomtechnikát, a legnagyobb baromságot is el tudja hitetni. A baj az, hogy a célja gonosz a társadalom szempontjából. Nem nevezek meg, de tudok több olyan politikust, akinek a célja jó. De az nem derül ki, hogy a "gúzsba kötve táncolás" miatt nem tudja elhitetni, vagy azért, mert nem ért hozzá. Ha az utóbbi, baj. Ha az előbbi, akkor előbb más cél kell....

2023. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28-as: belátom, amit Ungárral kapcsolatban írtál. Ettől függetlenül értelmes embernek tartom. Hogy gerinces-e? Még nem tudom.


Én Hadházyt önfeláldozónak és nagyon értelmesnek tartom. Hogy az ilyen ember alkalmas-e az ország vezetésére, nem tudom. Azt biztos, hogy senki nem tett annyit a demokráciáért, mint ő.


Karácsony és MZP már bebizonyították, hogy (akarva, akaratlanul, nem tudom) a Fidesz malmára hajtják a vizet. Karácsony nem először.

2023. aug. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Magamra költeni a nép pénzét, az még nekem is menne.
2023. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!