Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem fideszes az szerint...

Aki nem fideszes az szerint ki lenne alkalmas az ország vezetésére?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 13:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a fideszesek mint anno megrohamozzak budapest kozepet, ellopnak megint egy tankot, kocsikat borogatnak fel, betornek a parlamentbe, parat szetlonek de meg ezek mellett is meg hisznek a fideszben mert a hitet nem lehet elvenni de a lelket igen


majd 1 ember, azaz 1 Orban Szent Viktor Augustus Ciprusz Mihaly helyere letesz egy narancsot, majd tisztessegesen es meltosaggal sziven szurja magat egy fidelitas zaszloval.

2023. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
MZP-ben egyáltalán nem hiszek. Sikerült neki, Karácsonnyal összefogva, szétverni az összefogást. Lehet, hogy szándékosan?
2023. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Dominik 32 ***** válasza:
43%
Én Berze Dominik Ferenc lennék a legalkalmasabb.
2023. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok Fideszes.

Ennek ellenére ha jól belegondolok, jobbat nem tudnék mondani.

Ez mondjuk elsősorban az ellenzéki kritikája.

Korábban LMP re szavaztam, de miután Schiffer András is okkal elmenekült, inkább senkire.

2023. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

#13:33

Minek kéne kommunikáció egy miniszterelnöknek? Orbán se tud kommunikálni, csak gyorcsanyoznak meg sorosoznak meg bursszeleznek. MZP nek csak a saját pártja hiányzott hogy tudja érvényesíteni az akaratát. Egyébként is a tanult emberekre akart építeni és ez végzetes hiba volt, mert a primitív emberek vannak többségben és ők hangosabbak is.

Az MMM egy érdekes konstrukció lett volna, szerintem meg kellett volna nekik adni az esélyt. Az usaban sincs az a klasszikus párt mint itt.

2023. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
KariG és MZP.
2023. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
15-ös: melyik az MMM
2023. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
60%
#15: Most alakult meg az MMN, talán még kinőheti magát. De egyelőre szerintem nem ér el sokat, bár ki tudja. Jövőre okosabbak leszünk ha jönnek az EU-s választások.
2023. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
MMN? El vagyok maradva.
2023. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
56%

#17 és 19:

MZP - Márki-Zay Péter

MMM - Mindenki Magyarországa Mozgalom

MMN - Mindenki Magyarországa Néppárt

Az MMM nem párt, hanem mozgalom volt, így most MZP csinált mellé egy pártot, amivel indulhat választásokon és nem szorul rá a többi pártra, akik korábban már hátbaszúrták egyszer.

2023. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!