Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem fideszes az szerint...

Aki nem fideszes az szerint ki lenne alkalmas az ország vezetésére?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 13:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy most kormányoz a Fidesz, úgy szinte bárki alkalmas lenne akár egy óvodás is.
2023. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
gyucsany
2023. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
MZP
2023. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Vona Gábor alkalmas lett volna.
2023. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%
Valami többpárti összefogás, hogy sok érdek érvényesülhessen.
2023. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

MZP-ben én már kételkedem, talán ha lett volna saját pártja, és támogatás mögötte, akkor talán. De az tény, hogy kommunikációban nem túl erős, ami nem előny egy miniszterelnöknek.

Foggalmam sincs amúgy, utálom 0rbánt és a fideszt, de tényleg nem tudom kiből lehetne jó miniszterelnök. Talán tényleg Dobrev a megoldás. Pedig nem szimpatikus ő sem különösebben.

2023. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés rossz. Már olyan, hogy "alkalmas" nincs, mert olyan mértékben tették tönkre a politikát és mindent. Olyan van, hogy ki alkalmasabb. Lassan azt mondhatjuk, bárki. Leszólítod az utcán az első embert. Alkalmasabb. Persze az nem mindegy, mennyire. Olyant kell választani, aki nem hatalomtechniai eszközként akarja használni, hanem az ország értéknövelésére törekszik. Ilyen ember is akad több. Közülük az a legjobb talán, aki a leginkább képes a közös munkára, mert ma ez megy a legkevésbé.
2023. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

#6: A kommunikáción szerintem lehet javítani, vagy legalábbis meg lehet próbálni. Más kivetnivalót pedig nem láttam benne. Az elszántság és a becsület szerintem megvannak. Tulajdonképpen csak higgadtabbnak, megfontoltabbnak és kevésbé bőbeszédűnek kellene lennie, amikor nyilatkozik.

Dobrev politikusként szerintem profibb, de benne sajnos valamiért nem bízom.

2023. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

Ungár Péter. Okosakat mond, messze esik a fájától.

És Hadházy, aki önfeláldozó.


Akár én is jó lennék, biztosan nem törekednék arra, hogy az egész országot megszerezzem, sőt, a határon túl is terjeszkedjek.

2023. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

#7: "Olyant kell választani, aki nem hatalomtechniai eszközként akarja használni, hanem az ország értéknövelésére törekszik."

Az a baj, hogy egy ilyet viszont nem választanak meg, illetve nem tartanak meg az emberek. Amikor valaki hatalomtechnikai eszközként használja, az pont ebből kifolyólag szimpatikus lesz az embereknek. Azt persze nem veszik észre, hogy egy illúziót kergetnek. Amikor valaki valódi értéknövelésre játszik, azt az emberek kevésbé értékelik, mert nem annyira lenyűgöző.

2023. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!