Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is elege van már a...

Másnak is elege van már a kormány értelmetlen szabadságharcából?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy politikai okokból folyamatosan harcolnak a Nyugattal és Amerikával, emiatt pedig csak szívunk. Nem kapjuk meg az EU-s pénzeket, bizonytalan az Erasmus ösztöndíj és a kutatói támogatások, korlátozzák az vízummentességet Amerikába, a befektetők kockázatosnak ítélik az országot, emiatt a forint folyamatosan gyengül és még sorolhatnám.

Mindezt miért? A vállalhatatlan kommunikációjuk miatt, ostoba politikai hasznoszerzés céljából. Ez miért jó nekünk?



2023. aug. 2. 09:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne védjen meg, nem félek se Sorostól, se a buxiktól, se a migriktől. Ellenben ha nagylegény hagy vigyek már haza havi fél millát ha már egyszer itt szopok egy bányaválalatnál! Na nagylegény, fosol felemelni a minimált mi?!
2023. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Dzsonszi ***** válasza:
19%
Én egyetértek azzal, hogy ne hajoljunk meg minden EU-s döntés előtt (pl migráció, LMBTQ stb.). A bajom a kormány stílusával van. Ha a gyakorlatban ugyan ezeket a döntéseket hozták volna meg, mellőzve a lázadó, brüsszelező stílust sokkal előrébb lennénk. Örülök hogy van határkerítés, hogy nem engedünk be akárkit a zöldhatáron, nem akarunk befogadni németből szétosztott migránsokat, nem nyomjuk az lmbtq marhaságot. Viszont a kormány kommunikációja egyáltalán nem vezet előre, amíg brüsszelre egy külső ellenségként tekint, nem pedig partnerként, és nem építő jellegű kritikákat fogalmaz meg, hanem kiplakátolja az országot, hogy brüsszel gonosz, akkor nincs mit csodálkozni, hogy rossz a viszony köztünk meg hogy nem jön a lóvé. Egy dologra jó ez a brüsszelitázó, kiplakátoló, külső ellenségkép gyártás, hogy szavazatokat szereznek, csak hosszabb távon ezzel nem biztos, hogy jobban járunk.
2023. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22: Ez a kommunikáció is azt bizonyítja szerintem, hogy a kormánynak az elsődleges szempontja a belpolitikai haszon. Nagyon leegyszerűsítve azért hőzöngenek, mert úgy gondolják, hogy így többen szavaznak rájuk. Így ugyanis azt a benyomást keltik, hogy erős kezekben az ország, holott ez a fajta keménykedés teljességgel értelmetlen és kontraproduktív, ha az ország hosszú távú érdekeit vesszük figyelembe.
2023. aug. 2. 11:43
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Pénzük megvan rajta, többi mindegy. Megyünk Moldova sorsára.
2023. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!