Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért kommunikál...

A kormány miért kommunikál úgy, mintha mindenki egy családban élne?

Figyelt kérdés
Nem a konkrét családtámogatásokra gondolok, de legyen szó bármilyen, mindenkit érintő adóra, kedvezményre stb, azt a családok kontextusában teszik. Például most, hogy megemelik a SZÉP kártyára adható maximális összeget, akkor is azt mondják, hogy milyen jó ez a családoknak. De nem csak családok élnek az országban, kicsit olyan, mintha őket levegőnek néznék.

2023. aug. 1. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
A gyereket nevelő családok helyzete a kritikus, egy egészséges felnőttnek el kell tudnia tartani magát, az nem kérdés.
2023. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: De mondom, hogy itt nem a családokat érintő intézkedésekre gondolok, hanem azokra, amik mindenkit érintenek. Szerintem ilyenkor mindenkihez kellene szólniuk.
2023. aug. 1. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

1

Esetleg nem kell 8 gyereket kitolniuk magukból, ha nem tudják eltartani. Tudom, tudom, drága a gumi, de a pelenka még drágább.

2023. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

#1: van 1 pulyánk, de még se tudtunk igénybe venni.

Babaváróhoz túl csórók vagyunk, állami segíjhez túl gazdagok.

Mondanám hogy sokat segít a családi vagy családi adó kedvezmény, de egyikből se gazdagodik meg, kb. 1 heti tápszert és pelenkát fedez havanta.

2023. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Mert családból van a legtöbb, ezért ha a családoknak intéznek valamit, akkor viszonylag sok embernek tudnak adni valamit.
2023. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a kormány legfőbb célcsoportja a családosok. Az elmúlt 13 év folyamán ezt számtalanszor világossá tették, ennek megfelelően politizálnak és kommunikálnak.
2023. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#13: Egy kormánynak az egész országot kell képviselnie, illetve mindenki felé kommunikálnia, nem legfőbb célcsoportokat kiválasztani. Szerintem.
2023. aug. 1. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért mert idóták meg is van az eredménye vissza eset fogyasztás az áfa% bevétel ugy hogy, minden drágáb az infláció miatt.A család meg pont egy kis réteg azért nekik tolják a pénzt mert könyeb ki szolgálni őkett.Aki például tanult meg egy kis esze van az ki röhgné őkett a 13 havi nyugdijukal együt.A fidesz olyanokat támogat akiket könyen meg lehet vásárolni a családos meg nyugerek igénytelenek.Normális ember már csak az akugyárak miatt nem válal ide gyereket mert annyira szenyezö nyilván nem az ilyen emberek a célcsoport akik gondolkodnak is.Meg van a 3 gyerek utána nehézfém meg a vízek széjel szenyesése meg sok ilegális huladék le rako miatt lehet felnöt kort se élik meg már most születet gyerekek.
2023. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért hogy leplezze a súlyosan család és gyermekellenes egyéb intézkedéseit.
2023. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a(z) én mindenkinél jobban csinálom mantra miatt
2023. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!