Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz a társadalompolitikai...

A Fidesz a társadalompolitikai kommunikációja miatt népszerű?

Figyelt kérdés
Eddig még hellyel-közzel lehetett hivatkozni a gazdaságra, az utóbbi időben viszont Magyarország meredeken elindult a lejtőn sajnos. Azért sajnos, mert számomra fontosabb a gazdaság, mint hogy ki van kormányon. A kormány szimpatizánsai viszont mintha hipnotizálva lennének, semmilyen ész érvet nem fogadnak el, a kormány bármit csinál, nekik az megfelel. Ez azért van, mert fontosak nekik a konzervatív értékek és úgy érzik, hogy bárki más ezt lerombolná?

2022. dec. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk a migráció kapcsán milyen ellenzéki észérvet kellett volna elfogadnom Fideszesként?
2022. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Agy nélkül elég nehéz ész érvet elfogadni.
2022. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem arról van szó, hogy bármit el kell fogadni, hanem hogy nem kell mindent elutasítani. Ami a migrációt illeti, ezzel kapcsolatban például én ellenzékiként a kezdetektől fogva egyetértettem a kormánnyal. Nem vagyok fanatikus, próbálok mérlegelni.
2022. dec. 9. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ellenzék miatt ilyen népszerű! Egy erős ellenzék egyetlen 2/3-ot sem engedett volna elérni.
2022. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen és mindenkihez próbálnak elérni fiataltól-idősig,betegtől-egészségesig,cigánytól-vadhajtásokig ez a legnagyobb tehetségük.
2022. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Emlékszel még az egészpályás letámadásra? Egy évtizede volt téma, ami akkor meg is valósult. Totálisan uralja az összes hírcsatornát ami a vidéket elárasztja (és a népesség nagyobbik része ott él). Ott már réges-régen kiépült egy párhuzamos valóság, ahol "csak a Fidesz". Így a sokkal inkább urbanizált ellenzék egyrészt nem is látja ezt a kommunikációs burkot a kormány szavazói körül, de ha látná is, akkor sincs eszköze azt áttörni.
2022. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

3


De ha bővebben utána olvastok, akkor kiderül, hogy nem a gazdasági irány miatt van infláció. És ez az ami sokakat sért, mert akkor kiderül, hogy nem minden úgy van, ahogy itt 1-2 válaszoló hazudozza.

2022. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem Fideszesként mondom, tény, hogy benne van Gyurcsány és az egész baloldal is. Sajnos kellett az ő hülyeségük ahhoz, hogy a Fidesz ekkora egyeduralmat ki tudjon építeni.


Olyan ellenzék kellene ami teljesen függetleníthető a mostani és régi nagy nevektől.


Viszont itt jön be a Fidesz aki nyilván nem hagyja ezt, és ha én Kiss Géza Lajos függetlenként indulnék akkor is másnapra háborúpárti, gyerekeket átoperálásra kényszerítő dollárbaloldali liberális Sorosista Miniferi lennék.


ÉS nyilván nem egyszerű, hogy a Fidesz a közpénzből 100-szor annyit tapsol el kampányra, népbutításra mint az ellenzék együtt.

2022. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 És még a "baloldal" is beszállna és Fidesz bérenc is lennél.
2022. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!