Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ekkora a gyűlölet a két...

Ha ekkora a gyűlölet a két politikai oldal közt,miért nem csinálunk 2 külön országot?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 09:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Ahogyan a tiéd sem. Korábban sem voltak értelmesebb viták pl.: a kutyát nem érdeklő LMBTQ-ról."


Én nem is a szűk környezetemről beszélek.


Látod, erről van szó, nem lehet róla beszélni sem, mert szerinted a "Kutyát sem érdekli".


"Ahogyan te sem. Mi alapján jelented ki, hogy az emberek hazaárulózzák egymást?"


Nézd, ha cipősdobozban töltötted az elmúlt 10évet akkor nyilván nem látod. De szerintem csak hazudsz, hogy nem. ;) Mi alapján? Tele van vele az összes forum, pl. ez is.

2023. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

#21

"Én nem is a szűk környezetemről beszélek."

Akkor miről? Mi alapján szűröd le, hogy ketté van szakadva az ország?


"Látod, erről van szó, nem lehet róla beszélni sem, mert szerinted a "Kutyát sem érdekli"."

Amiat nem lehet róla beszélni sem, hogy én szerintem mi van? Whut?


"Mi alapján? Tele van vele az összes forum, pl. ez is."

Nem az alapján kellene véleményt alkotnod, hogy a fórumokon hogyan hangoskodik a társadalom kevesebb, mint 1%-a.

2023. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy miből. Az, hogy te ignorálod jelzi nekem, hogy te nem vitatkozni akarsz.


"Amiat nem lehet róla beszélni sem, hogy én szerintem mi van? Whut?"


Kijelentetted, a kutyát sem érdekli, magyarul szerinted szóra sem érdemes. Az nem társadalmi vita, hogy hőbörögsz, hogy téged nem érdekel. Túl buta vagy te ehhez, én pedig most nem szeretnék lesüllyedni a szintedre. :D


"Nem az alapján kellene véleményt alkotnod, hogy a fórumokon hogyan hangoskodik a társadalom kevesebb, mint 1%-a."


Nyilván kimérted, hogy 1%-ról beszélek :D topkek

2023. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#23

"Leírtam, hogy miből. Az, hogy te ignorálod jelzi nekem, hogy te nem vitatkozni akarsz."

Nem nem írtad le. Annyit írtál, hogy semmiről nem lehet vitázni, hatalmas szakadék van a társadalmat illetően alapvető kérdésekben. De hogy ezt miből szűrted le, arra nincs válasz.


"Kijelentetted, a kutyát sem érdekli, magyarul szerinted szóra sem érdemes. Az nem társadalmi vita, hogy hőbörögsz, hogy téged nem érdekel."

Én ugyan nem hőbörgök. Hanem ahogyan te is írtad, kijelentettem, hogy a kutyát nem érdekli. Az nem hőbörgés, hogy en leírom, hogy az emberek többségét nem érdeklik az LMBTQ emberek.


"Túl buta vagy te ehhez, én pedig most nem szeretnék lesüllyedni a szintedre. :D"

Elég gyakran látom, hogy a társadalom ketteszakadásán, gyűlölködésen keseregsz, mégis te vagy az első, aki elkezd személyeskedni.

Amúgy meg ha már szóba került, hogy melyik oldal gyűlölködik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


"Nyilván kimérted, hogy 1%-ról beszélek :D topkek"

Nagyságrendileg kb ott lehet a fórumon politizálók aránya.

2023. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"De hogy ezt miből szűrted le, arra nincs válasz."


Olvasni kéne megtanulni.


[link]



Rengeteg leírták már ezt, már 2000-ben figyelmeztetett Popper Péter rá. Az, hogy te fogyatékos módon ignorálod nem jelent semmit. Nem is fogom több kommented olvasni, nincs értelme.

2023. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Maga Wermer András mondta bele a kamerába, hogy ezt kell csinálni, polarizálni a társadalmat. Nyitott szemmel kéne lenni, nem csak ugatni, hogy a haverod... Szánalmas

2023. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#25

Most kajak idehoztál egy 2010-es, KOMPETENCIÁKRÓL szóló cikket, amihez (lévén 2010-ről van szó) a Fidesznek semmi köze? 😅

2023. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Igen, ide. A Fidesz 98-ban kezdte ezt. És a kettészakadt társadalom nem csak abban mutatkozik meg, hogy fidesz vs nem fidesz. MINDENBEN.


Hihetetlen milyen buta vagy. [link]


Tessék, olvass (úgy sem fogsz)

2023. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28

És a 2002-ben leköszönt Fidesz kormány miatt lett 2010-re a magyarok kompetenciája megosztott? 🤣


A politikai polarizalódás meg nem magyar jelenség, csak mondom.

2023. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Akkor ne olvass, csak okoskodj, jólvan az úgy. ;)
2023. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!