Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ekkora a gyűlölet a két...

Ha ekkora a gyűlölet a két politikai oldal közt,miért nem csinálunk 2 külön országot?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 09:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

#10

Én nem látom, hogy a mindennapokban a politika miatt nyírnák egymást az emberek. Itt, meg a közösségi médián pampog egy kisebbség.

2023. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert az utcán senkinek nincs töke keménykedni. A társadalmi kettészakadás nem is azt jelenti, hogy kitör a polgárháború, az már a végjátéka.


Minden egyes társadalmi kérdésben egy hatalmas szakadék van a lakosság között. Legyenek azok a hajléktalanok, oktatás, külpolitika, bármi.

2023. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#12

Nem is polgárhaborúról beszélek egymás nyírasa alatt. Úgy általávan véve nincsenek nagy nézeteltérések a politika miatt, legalábbis nem jelentősebb, mint az elmúlt 30 évben bármikor.

2023. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen jó ötlet, mert abból is cirkusz lenne: nem mindenkinek tartozik pl.: a rokona ugyanabba a táborba.
2023. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

13


Nem? Hm, érdekes. Ez az a fajta tagadása a helyzetnek, amikor te sem hiszed el, amit írsz, igaz?

2023. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

#15

Szerinted nem úgy van, ahogy írtam? Ha nem, akkor az miben nyilvánul meg?

2023. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem úgy van. Miben nyilvánul meg? Lehet értelmes társadalmi vitát folytatni olyan kérdésekről, mint pl. hajléktalanok, drogosok, LMBTQ, EU, "keletre nyitás", háború, bármi?


Nem, mert egyből megbélyegeznek, és kész is. Nincs is társadalmi vita csak internetes anyázás. Például ebből. Egyébből nem áll a retorika, csak a hazaárulózásból. És ezért a Fidesz a felelős, amikor elhitette az emberekkel, hogy vannak a magyarok, akik azt akarják, amit ők, és van mindenki más.

2023. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

#17

"Lehet értelmes társadalmi vitát folytatni olyan kérdésekről, mint pl. hajléktalanok, drogosok, LMBTQ, EU, "keletre nyitás", háború, bármi?"

Én a kollégáimmal tudok, ha úgy van.


"Egyébből nem áll a retorika, csak a hazaárulózásból."

Én még soha nem hazaárulóztam le senkit, de engem se. Nem jellemző egyáltalán, még itt az oldalon sem.


"És ezért a Fidesz a felelős, amikor elhitette az emberekkel, hogy vannak a magyarok, akik azt akarják, amit ők, és van mindenki más."

Ezen meg a Fideszesek is röhögnek, nem nagyon veszi komolyan senki.

2023. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Én a kollégáimmal tudok, ha úgy van."


A szűk környezeted nem az országot jelenti.


"Én még soha nem hazaárulóztam le senkit, de engem se. Nem jellemző egyáltalán, még itt az oldalon sem." Te főleg nem jelented az országot.


"Ezen meg a Fideszesek is röhögnek, nem nagyon veszi komolyan senki." Hát persze :D

2023. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

#19

"A szűk környezeted nem az országot jelenti"

Ahogyan a tiéd sem. Korábban sem voltak értelmesebb viták pl.: a kutyát nem érdeklő LMBTQ-ról.


"Te főleg nem jelented az országot."

Ahogyan te sem. Mi alapján jelented ki, hogy az emberek hazaárulózzák egymást?

2023. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!