Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan fideszes poltikus...

Van olyan fideszes poltikus (Szájert leszámítva), akiről beigazolódott, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Vagy csak a nagy semmire megy a melegpártozás?

2023. júl. 23. 21:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A harmadik szinte ugyanaz mint a tied.
2023. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

#10

Egyiket sem én írtam. A második egyértelműen ellenzéki, és ki akar provokálni egy bzizást, a harmadik meg helyesírási hibákkal tele. Én soha nem írom úgy, hogy 10*, hanem 10x.

Az ötödik amúgy konkrétan EZ a kérdés. :)

2023. júl. 23. 23:00
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

A harmadik végig azon lovagolt: bizonyítékot akar.

Ezt kérted te is amit nem értek. Ellenzéki oldalon

is csak egy van - akiről tudjuk, mert coming out-olt.

Milyen bizonyíték kéne ? Video, vagy mi ?

2023. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
(az utolsó valóban a te kérdésed)
2023. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

#13

Odakommenteltem a harmadik alá, hogy lásd nem én voltam a kérdező.


Azért kérek bizonyítékot, mert sokan dobálóznak alaptalanul ezzel. Mégis mit kellene kérnem, ha meg akarunk győződni, hogy valóban így van-e? Mackósajtot?


Olyan bizonyíték, amin kimondja a szájával, hogy meleg, vagy hiteles forrás állítja, hogy meleg (mint Szájer esetén rendőrségi jegyzőkönyv, hogy meleg partiról menekült).

2023. júl. 23. 23:11
 16/30 anonim ***** válasza:
Egy sem fogja beismerni amíg le nem bukik. Már a harmadik linken lévő manusnaknak is próbáltam megmagyarázni: pártállástól függetlenül az emberek 8-10%-a meleg. Ez akkor is így van ha momentán fideszes. Bizonyítékot ne várj és a részemről befejeztem, mert a másik emberrel is a végén olyan lett a párbeszéd, hogy törölték a hozzászólását, mert bunkóvá vált.
2023. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#16

"Egy sem fogja beismerni amíg le nem bukik."

Elhiszem, hogy nem fogják beismerni, csak nem értem, hogy akkor mire fel megy a melegezés. Te is milyen alapon írtad, hogy Orbán fia tuti meleg?


"pártállástól függetlenül az emberek 8-10%-a meleg."

Kétlem, nyilván egy melegeket kirekesztő pártra kevesebb meleg fog szavazni, vagy benne lenni.


"Bizonyítékot ne várj és a részemről befejeztem, mert a másik emberrel is a végén olyan lett a párbeszéd, hogy törölték a hozzászólását, mert bunkóvá vált."

Én nem leszek bunkó, attól ne tarts.

2023. júl. 23. 23:31
 18/30 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen az egészet nem értem, hogy miért fontos ez, ha most azt mondom neked hogy a fideszben valóban csak két három meleg van akkor mivel lesz jobb?

Különben a homofób törvényt Szájer írta. Van az a pénz, hogy kussolok és gerinctelen vagyok.

2023. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#18

Nekem ne írjad azt, hogy csak 2-3 meleg van a Fideszben, ha ezt írod sem hiszem el, mert nyilvánvalóan fogalmad nincs róla, hogy mennyi van.

Azt írd le inkább, hogy mire alapozod azt a kijelentésed, hogy Orbán fia tuti meleg.

2023. júl. 23. 23:43
 20/30 anonim ***** válasza:
Aki ismert már pár meleget, az kiszúrja őket. A verbális és nonverbális kommunikációja, az öltözködése is elég meleges. Ezenkívül furcsa nekem ez a nagy megtérés is. Látta már bárki nővel, tudunk egyetlen barátnőről is? Nem mondom, hogy meleg, mert nem tudhatom. De eléggé annak néz ki. Nem mintha érdekelne amúgy, tőlem azt csinál, amit akar. Csak ne lopjon a köztől, mint ahogy azt az Orbán klánnál divat.
2023. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!