Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali emberek mit...

A jobboldali emberek mit gondolnak a meleg emberekről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 12:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Semmi bajom nincs velük, csak ne erőltessék rám. Értsd: ne próbálkozzanak nálam, és ne jöjjön szembe mindenhol az LMBTQP propaganda.
2023. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Konszolidációt tartanék szükségesnek. Ne érje se fizikai, se verbális bántalmazás a melegeket, ne legyenek senki céltáblái, de bálványozva se legyenek, meg engedjük el ezt az egész fetisizálását a szexuális kisebbségeknek. Minél kevesebb szó esne az egészről, annál visszább szorulnának a szélsőségek mindkét oldalról.
2023. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
1: hol megy szembe veled a propaganda? Ha arra is indulna, jó messzire kikerül, mert nem nagyon találkozol vele, ha direkt nem keresed...
2023. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

3


Egy filmet nem lehet lassan úgy megnézni, hogy ezt ne verjék a pofámba. Tudom, tudom, akkor ne nézzek filmeket. Bámulatos ez a problémamegoldás részetekről.

2023. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Én elég gyakran nézek filmet, sorozatot, alig találkozok ilyennel.
2023. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem gondolok róluk semmi komolyabbat, egyáltalán nem érdekelnek. A szexuális meggyőződésük számomra egy szinten van a bigott népi babonákkal: azaz nem létező dolgon alapul.
2023. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
#3, #5 Te milyen alternatív univerzumban élsz?
2023. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
7: amit valóságnak hívnak, nem narancsködben
2023. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, a jobboldali emberek már rengetegszer elmondták mit gondolnak erről: mindenkinek magánügye, hogy kihez vonzódik és a felnőttek azt tesznek amit akarnak.

Kifejezetten szórakoztató, mikor egy szövegben találkozom olyan marhasággal, hogy a bezzeg a jobboldaliak homofóbok meg gyűlölik a melegeket és minden rosszat megtennének velük és azt, hogy a fideszben van a legtöbb meleg.

Nekem testvérem meleg. És? Ettől nem szeretem kevésbé sem én sem a család többi tagja. Soha nem ez volt ami felháborított, hanem ha kimennek magamutogató ostoba alakok tangában a se..üket riszálni és közben szándékosan hergelik az embereket az utcán a keresztény jelképek, a társadalmi szokások sértegetésévél, meg amikor hazudnak az őket érő dolgokról.

Amikor pl. azzal jön elő valaki hogy azért nem vették fel egy állásra mert meleg, miközben azért nem vették fel mert irritálóan arrogáns volt vagy szimplán más jobban megfelelt a cégnek.

2023. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
#8 Rendben, akkor a valóságból mondj 5 amerikai sorozatot, ami az elmúlt 10 évben indult, és nincs benne LMBTQP karakter!
2023. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!