Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali emberek mit...

A jobboldali emberek mit gondolnak a meleg emberekről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 12:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Aki meleg az meleg más dolog promotálni 1 hónapos priddal,pad átfestéssel az már túltolt hülyeség köbön
2023. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%

8


Szerintem ne drogozz. A te valóságod nem létezik.

2023. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem én vagyok a 8-as, de tessék:

Legyőzhetetlen

CSI: Vegas

What If

Boba Fett könyve

Gyilkos elmék: Túl minden határon

2023. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
16%

13


Ha írok 5 sorit amiben van, akkor kinek lesz igaza?

2023. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%

Egy jó barátom meleg. Neki konkrétan elege van a pride-ból, a padfestésből, ő szeretné az szexuális orientációját magának és a párjának megtartani és kész. Egyáltalán nem foglalkozik a politikával sem. De ismerek olyan meleget is, aki megy pride-ra és facebookon hosszú posztokat ír melegeket érintő közéleti témákban.

Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy a "melegek" nem egy homogén kupac.

2023. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%
1 most is velünk vannak a szobában ezek akik próbálkoznak nálad, és ráderőltetik?
2023. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%
Az csak a liberálisok árukapcsolása, hogy aki kritikus a pride-al, meg az egész szivárványos marketingeléssel, az rögtön homofób. Sok meleg van, aki ki nem állhatja ezeket.
2023. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
34%

#3, #5

Én egy nagyon jó példát tudok erre mondani, Money Heist. Jó sorozat volt, de nagyon irritáló volt a benne lévő LMBTQ-propaganda, főleg a 2-ik évadban.

2023. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
30%
18 milyen lmbtq propaganda volt a money heistban?
2023. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
43%
Egy random transzneműs baromság, ami semmilyen szinten nem illett a történetbe. Valamelyik karakterrel elmondatták a kötelezőket, hogy a társadalom számkivetettjei vannak odabent, köztük a transzok. Szerintem még az sem baj, ha csinálnak filmet erről a témáról, ott volt például A dán lány. De hogy mint checklist ott van kötelező elemként teljesen oda nem illő helyeken, mert kell a kvótához, ez szánalom. Ugye Az utolsó jedik is milyen jól sikerült attól, hogy sikerült mindenféle rasszú szereplőt megjeleníteni. Nem baj, ha sz@r a film, csak töltsük ki az összes kötelező elemmel és akinek nem tetszik, azt majd rasszistázzuk, meg homofóbozzuk.
2023. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!