Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek ? Kérlek írjatok...

Fideszesek ? Kérlek írjatok magyarázatot erre.

Figyelt kérdés

Diák vagyok, nem valami ellenzéki troll, tényleg komolyan kérdezném a következőt.


Ha Magyarország a siker útján halad, itt a legjobb az élet az egész EU-ban, akkor miért EU-s pénzekre várunk hogy a pedagógusok bérét emeljék?

Egy sikeres, élhető ország már rég megtette volna amit kellett és nem külföldi pénzekre várna...


Nem vagyok túl jártas a politikában de ezzel csak azt vallja be a kormány hogy majdnem üres az államkassza?


Tényleg nem értem az egészet... :/



2023. júl. 22. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

10.

Ahogy írod a Magyarságnak jàrna.

Nem pedig a nerknek.

Lényegi különbség.

Az eu lóvé meg nem fordítható bérfejlesztésésre.

2023. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 max a szádjárhat illetve a hulladék pártod szája járhat (ami felé nem vagy kritikus). Kérdező logikus választ ne várj, azt fújja a sok birka amit a vezér mond..... 2015: Orbán: A migránsok nem vehetik el a magyarok munkáját. 2023 szintén Orbán: kellenek a "vendégmunkások"..... vagy pl 1990-ben ő volt a legnagyobb liberális olvass utána kérdező, most meg ő a legnagyobb konzervativ keresztény. Ja hogy úgy keresztény hogy a 90 években volt olyan kijelentése hogy térdre csuhások? ne higy el semmit amit a fidesz (vagy más bukott politikus/párt) állít. Mindig légy kritikus illetve ne hagyd hogy érzelmi alapon próbáljanak irányitani.
2023. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2023. júl. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!