Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeknek a Románoknak miért...

Ezeknek a Románoknak miért van szavazati joguk?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azért de ezek a székely emberek soha nem éltek Magyarországon és semmi közük a Magyarországi magyarokhoz.



2023. júl. 22. 09:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#21

"És nem is én tettem fel a kérdést"

Igaz, összekevertek kérdezővel.


"És akinek probléma az üldözött keresztény, meg úgy az ember, az nem épp a kínai kommunista párttal spanol minden héten. ez képmutatás,"

A világ talán legnagyobb gazdasági hatalmával, mindenki kapcsolatban van, még Erdogán is, pedig ott igazán a muszlim ujgurokat vegzálják.

Ettől még lehet anyagilag támogatni szír keresztények templomépítését.

2023. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a jó isten megérti a "gazdasági" érdekeket.
2023. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Rémlik nekem valami Máté evangéliumából a gondviselésről. Úgy tudom a jó istenetek majd elrendezi a sorsotokat, nektek nem kell aggódnotok. Akkor ? Miért én, ateista vagyok az, aki emlékszik ilyenekre, és miért a nagy nemzetikeresztény kormány az, aki szarik rá?
2023. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

"Ezeknek a Románoknak miért van szavazati joguk?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azért de ezek a székely emberek soha nem éltek Magyarországon és semmi közük a Magyarországi magyarokhoz."



Attila óta itt élnek a székelyek -- 450 óta.


Üres terület volt a Kárpát medence.


Románok , szlovákok, zs..ók 1868/44-es törvénnyel lettek nagy mennyiségben betelepítva


Cigányokat Rákos és Kádár telepítette be a magyarok rovására.


Mit keresnek itt a magyarok és a székelyek: alaplakosság

2023. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Rémlik nekem valami Máté evangéliumából a gondviselésről."


A Biblia egy rém hatásos ókori zsidó propaganda.


Le a kalappal.

2023. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Tehát tagadjuk meg a határontúli magyarokat.


Tehát legyünk nyugat, nőjünk fel a nagy antanthoz meg a kis antanthoz, tehát a nyugathoz.



Trianon: ... a nyugat nem volt barátságos: azt mondták, mi mongol keleti barbárok vagyunk ezért el kell venni a területeinket.



1945 párizsi béka. ugyanaz, kopi pészt. (1., 2. bécsi döntés felvidék és Erdély visszatért, a kiugrásért cserébe az antant Erdélyt és felvidéket kérte az akkor még náci zsoldban harcoló románok, szlovákok és csehek részére) Tehát a kisantant és a nagy antant magyar-ellenes. hungarofób. rasszista, stb. ok.



no és akkor mit van mit tenni.



Ha nincs kissebbség, nincs területi igény. 1918 dec 21 román elöljárók gyűlése Erdély elszakításáról. rögtön deportálni az összeset. Mit csináltak? Semmit.



Böcsületes magyar.



Eredményes? nem. Ez egy területi hisztória. Egy albérlő csinál hat gyereket nem lesz övé az albérlet.



Ma: Opre romane: 2 magyar megye legyen cigányország. Eljárás? deportálás.



Indok: államellenes szervezkedés.



Realitás: semmi

2023. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!