Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A románoknak most mi a bajuk...

A románoknak most mi a bajuk Magyarországgal, mit akarnak elérni ezekkel a szánalmas húzásokkal?

Figyelt kérdés

Múltkor kivérték a balhét a székely jéghokisokon mert elénekelték a szurkolókkal a székely himnuszt, egy országos sajtóhiszti pörgött le Bethlen Gábor szoborállítása miatt, és most lepingálták a magyar színekkel lefestett székelykövet ahol Novák Katalin fotózkodott. Az a vicc, hogy egyértelmű nem a helyi székelyeket nyúzzák a hülyeségeikkel ahogy szokták, hanem Magyarországba állnak bele. De miért? Nincs más gondjuk Romániában? Nem elég feszült a helyzet itt kelet-európában? Esetleg félnek valamitől ami csak a fejükben létezik? Mi lesz a következő tett, belexarnak a kürtöskalácsunkba?


[link]



2022. máj. 30. 12:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Ciganynépség, ennyi.

Én voltam odaát, láttam, hogy milyen Erdély, láttam, hogy milyen Románia....🤮

2022. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, pont azért csinálják mert ezzel akarják elterelni a figyelmet a többi problémáról.

Ezt teszik vagy 30 éve, bármi baj van akkor is ott vannak a magyarok, akiket lehet gyűlölni, lehet hibáztatni és máris kevésbé látják a saját vezetésüket rossznak, mert azok legalább románok és szintén gyűlölik a magyarokat.

2022. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem követem a rumugy belpolitikát, de nem lesz mostanában valami választás ottan? Akkor szoktak ennyire meghülyülni a szőröstalpúak.
2022. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
csak folytatják. Mindig utáltak minket
2022. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
26%

Miért? Lehetett ennek valami előzménye esetleg? Múlt héten? Hmm, nézzük csak...


[link]


Nahát, nahát. Ki gondolta volna?

2022. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#5 pontosan ezis beletartozik a szánalmas kötekedés kategóriájába 😀 mi rosszat mondott Novák? Most belpolitikát félretéve. Vagy a román köztársasági elnök mondaná ilyen alap dolgot, hogy ő a határon túli románokat is képviseli és ő nem tesz különbséget határon belüli és kívüli román között akkor te magyarként ezen kiakadnál?
2022. máj. 30. 12:44
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#6 Valószínűleg nem, mert a magyar ennél különb nép, meg nekünk amúgy sem rossz a lelkiismeretünk.:)

Bár nem engem kérdeztél, de gondoltam válaszolok.

2022. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
9%

Ha ezt itt Magyarországon mondaná akkor Szíjjártó már másnap behivatná a román nagykövetet, mert ez nyílt beavatkozás Magyarország belügyeibe...


Szóval ott tartunk megint, hogy valaki kikaparta a gesztenyét a nacionalista románoknak. Ez magas labda volt Novák Katalintól.

2022. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a politikus facebookját aki ezt szervezte.


Ha nem románul írta volna a posztjait, azt hinném magyar ellenzéki politikus.


Tele van Orbános/Magyarországos írásokkal...

2022. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
8/ Legalábbis a te libbant szemszögödből.🤷
2022. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!