Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne Orbán Viktor méltó...

Ki lenne Orbán Viktor méltó ellenfele, aki letudná győzni választáson?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 13:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Ma ilyen politikust én nem látok Magyarországon.

Komolyan, mindenezt elfogulatlankénr mondom.

2023. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 árokpart ***** válasza:
16%
Medgyessy úr szerintem.
2023. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg nem látok olyat és a közel jövőben sem tartom valószínűnek. Teljesen berogyott az ellenzék még 1-2%-os mépszerűségnövekedést se tudtak produkálni a magas infláció és a hiper drágulások közepette. Gyakorlatilag az összefogás egykrou prtjai egymástól veszenek emg adnak 1-2%-ot.
2023. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Jelenleg senki. MZP szerintem alkalmas lenne miniszterelnöknek (megkötésekkel, neki is vannak nem szimpatikus megmozdulásai), igaz nem a szedett-vedett ellenzékkel karöltve. Viszont ő is esélytelen jelenleg. Kicsit tartok tőle, hogy ez az egész személyi kultuszon alapuló rendszer csak Vitya halálával fog megdőlni...
2023. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Nyerges André, a Holló Rend Párt sziklaszilárd elnöke.
2023. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Putyin... :-D
2023. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 árokpart ***** válasza:
100%
5-es Ő országos szinten nem ismert ember.
2023. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Igazándiból senki, és mindenki. Tehát jobb egyik se lenne. De rosszabb seigazán... amai politikai felhozatal nem ad ogazán választási lehetőséget. Lehet szar meg szar közül választani.. ehh...


Én mondjuk azon a véleményen vagyok, hogy akkor próbáljunk ki más szart,legalább legyen változás, mert nem szeretek híg fosban lebegni. Sajnos a polgártársaim nem ilyenek. Ők nem akarnak. Ők tudják, hogy ebben a híg fosban még leér a lábuk, és erre a biztonságra szavaznak, hogy itt talán nem lepi el őket a fostenger.


Szóval kéne jönnie valami új embernek, egy komolyabb szakértőnek, aki képes olyan politikai kommunikációval, támogatással és múlttal előállni, amiről lepereg a fideszes karaktergyilkosság típusú médianyomás. Mint ahogyan jelenleg a fideszről és Viktorról is lepereg minden. A jelenlegiek között is azért sokan így indultak, hogy lehetnek akár ilyenek is, de sokukat a saját csapatuk tett tönkre, aztán végül mér szánalmasan vergődtek... mint a kis fegyőr. Berobbantak a nolimpiával, rekordsebességgel pártot alapítottak, és rekordsebességgel szdsz ifjoncok lettek, és már el is áshatták magukat, mert nem tudtak mit kezdeni ezzel... milyen jól tette az a csajszi is, hogy inkább youtibe-ozik, minthogy ezt a szaros bagázst segítse...

2023. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Toroczkai László
2023. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

"Ő országos szinten nem ismert ember."


A fidesz majd ismertté teszi egy kis lejárató kampánnyal.

Gyurcsány embere !!!!!!!

2023. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!