Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt jobboldaliak! Mi volt az...

Volt jobboldaliak! Mi volt az a pont vagy ok amiért baloldaliak / vagy liberálisok lettetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 18. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Azt hogy ki kivel haverkodik az egy dolog.

Attól még az ember szemlélete nem változik.

2023. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
9. Erről is hallottam. Elnézést hogy kihagytam.😅
2023. júl. 18. 19:02
 13/19 A kérdező kommentje:

10. nálunk suliban sokat beszéltek órákon a globalizmusról (a world economic forumról is) , és erről a "globális elitről".

Nem tagadom hogy létezik, de a véleményem az hogy egy egész elit nem létezik , inkább külön külön féle elitek világszerte akik együttműködhetnek ha akarnak. Sokan azt hiszik hogy a jobboldal a nagy messiás a "globális elittel" szemben. Politikusokat közülük is simán "felvásárolhatnak" bármikor, nem csak a baloldal, EUs, liberális szimpatizáns politikusok között lehet mocsok.

2023. júl. 18. 19:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt írod, 17 éves vagy? Wow, van, aki soha nem ébred fel az illúziókból, van aki sokkal idősebben. Mad respect.
2023. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14. Köszönöm 😅 Szerintem ez azért lehet mert mindig mindennek utánna néztem, sose ragaszkodtam egy hithez vagy oldalhoz hosszabb távon. Jobboldali korszakomban is fel tettem néha magamnak kérdéseket, gondolkodtam, nem csak magam érdekében gondolkodtam, hanem mások cipőjében is.
2023. júl. 18. 19:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, amit te az elitről gondolsz, az teljesen más. És további érdekesség, a kutyát se érdekli, mit gondolsz erről. A dolgok mennek a maguk útján. Neked és mindenki másnak arra van lehetősége, hogy ezekből néhányat megértsen, így képes lehet egyeseket hasznosítani, ettől lehet elfogadható, sőt jó élete. A többi meg jó esetben vegetál, vagy nyomorog és talán néha mer panaszkodni. Ezt is életnek nevezik sokan, én nem.
2023. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat de erre muszáj reagálnom:

“ Gyurcsány-korszakban voltam kamasz, amikor a nemzeti radikalizmus virágzott, és én is követtem ezt a szubkultúrát (tarsolylemez, nagy Magyarország póló, Kárpátia, stb). Igazából szerintem pont ugyanaz játszódott le bennem, mint amikor a mai kamaszok csak zöldek vagy szivárványos liberálisok.”


Azért érzed, hogy van egy kis emberi minőségi eltérés egy mocskos náci meg egy toleráns normális ember között? Te az emberiség legalján kerested önmagad és meg is találtad, a mai fiatalok nagy része pedig a lehető legjobb énje felé fordul.

2023. júl. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Megbocsátok, de a lenácizással spekulálsz, és el se tudod képzelni, mennyire csúnyán mellé lőttél.
2023. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#10

"de ha érdekel, ajánlom figyelmedbe Pogácsa Zoltán A globális elit című könyvét"

Erre reagálnék, ha valakit a gazdaság működése érdekel, akkor ne Pogátsa Zoltánt olvasson.

Ő volt az, aki azt állította, hogy a pénznyomtatás nem infláció gerjesztő hatású, amikor ebbe már országok is buktak bele.

2023. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!