Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gáz a fideszesekre nézve,...

Nem gáz a fideszesekre nézve, hogy a fidesz már olyan válságot generált, hogy az emberek visszasírják a Gyurcsány időket?

Figyelt kérdés
Mert akkor is százszor jobban éltek mint most.

2023. júl. 16. 15:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán ismerek nemhogy a fideszesek, de még az ellenzékiek közt se olyanokat, akik visszasírnák azokat az időket. Alapvetően sokkal kilátástalanabb volt akkoriban az átlagember helyzete, több volt a nyomorgás, a munkanélküliség.
2023. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben véletlenül sincs szerepe annak, hogy a fidesz 2010 óta közpénzmilliárdokból folytat lejáratókampányt ellene, igaz?"

Szerepe természetesen van, de csak annyi, hogy lecsapta a magaslabdát, miután Gyurcsány és bandája közutálat tárgyává tették saját maguk.

2023. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Senki sem sírja vissza csak pár bolond
2023. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Kérdezö ha éltèl dolgoztál volna az idelyében nem kerdeznél ilyeneket. Nagyítóval kellett munkahelyet keresni ha találtál egyáltalán. A munkanélküliség magas a foglalkoztatottsàg alacsony volt. Most viszont csak az nem dolgozik aki nem akar. Még a full alkesz szomszèdomért is jön az autó és viszik minden nap pedig fele annyit ér a munkája mint egy rendes emberé. De mèg ő is jobb mint a semmi. Nagyon nem vagy képben e téren. Nemrég váltottam munkát 17 év után. Lejelentkeztem a munkügyibe gondoltam nem hagyom benn a 415 nettót amit egy összegben kiutalnak. Másnap már dolgoztam az új helyen. A munkaúgyi kongott az ürességtől.
2023. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%

24: kíváncsi lennék, hol van az a munkaügyi, mert itt nálunk fullba van.

És nem adnak az embernek munkát, még véletlenül sem. Elég sokat voltam munkanélküli, elég magas végzettséggel, és soha, semmit, még véletlenül sem ajánlottak fel.

Szóval tudod, hogy hol hazudozzál.

2023. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

Lepontozni azt persze tudnak, cáfolni nem.

Azért hadd tegyem hozzá: nem azért nem kaptam munkát, mert nem kerestem.

2023. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
48%

Akkor többkulcsos szja volt most családi adókedvezmény.

Akkor nekem sokkal jobban takarékoskodnom kellett hogy jusson a gyerekeknek mert sokkal magasabb volt az elvonás.

Most a fiam kapja a családi adókedvezményt a gyerekek után. Sokkal könnyebb az élete mint nekem volt gyurcsány alatt.


Nem sírom vissza gyurcsányt sőt senkinek sem javaslom hogy visszavárja mert k.rva nagy pofáraesés lenne belőle.

2023. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 mindentudó99 ***** válasza:
57%
#26 Ha érdekel Bács megye. Az ember ne válogasson mindent el kell vállalni. Én napi 6 órat utaztam 4 hónapig az új munkáért. Hajnal fél kettőkor keltem. Most már közelebb dolgozom ugyannàl a cégnél. De még most sem egyszerű talán az év végére jobb lesz. Lehet neked is menni kellene a munka után. Vagy barmit elvállalni. A munkanélküliségnél minden jobb.
2023. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
57%
Sokkal rosszabbul èltünk mint most. Munka nemigen volt, ès a fizetèsek is abszolút vicc kategóriàba tartoztak.
2023. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!