Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért provokálják a minden...

Miért provokálják a minden napos szivárványos lefestéssel az embereket, az LMBTQ-sok?

Figyelt kérdés
Okos enged szamár szenved...nem?

2023. júl. 13. 18:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
4%
#40 te hangoztatod hogy a P is odatartozik, ezt pedig a pedofilokon kívül senki nem állítja.
2023. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
10%
#41 Aki tájékozott, az tudja, hogy a magadfajták folyamatosan puhítják a közvéleményt a pedofíliával kapcsolatban. 10 év múlva már azt is le fogjátok nácizni, aki a pedofíliát elítéli.
2023. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
87%
42 Kíváncsi vagyok az iskolázottság aránya milyen ezek között a "tájékozottak" között.
2023. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
10%
#43 A magam nevében tudok nyilatkozni, egyetemet végeztem. Nem büfé-ruhatár szakot, hanem olyat, amivel el lehet helyezkedni és jól lehet vele keresni. Mondjuk nem tudom, ennek mi köze a témához, mert amikor mi, mai felnőttek jártunk iskolába, még nem rontották meg ott a gyerekeket.
2023. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
77%
44 Akkor lehet te akkor végeztél egyetemet, amikor kijött a Ford T modell, vagy nem tudom. Bár általában "büfészakokra" nem azok hivatkoznak, akik egyetemet végeztek, hanem az élet iskoláját végzett tapasztalt melósok (ugye minek kő papír???? Apámnak se vót mégis felnövölt!!!!), de én hiszek neked.
2023. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
35%
#42-44 aki ennyire azt hangoztatja, hogy a pedok az lmbt-be tartoznak, azok maguk is pedók, ezzel a csoportba tartozási vágyukat nyilvánítják ki. Szóval hagyd ezt a terelést és menj pszichiáterhez, mielőtt a melegekre projektált dologokat te magad teszed meg.
2023. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!