Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyenek az emberek,...

Miért ilyenek az emberek, hogy nem akarnak az ellenzékre szavazni ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ melyik ellenzéipártra gondolsz.
2023. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Miert, ilyenek az emberek? Legutobb 2+ millionyian szavaztak az Osszefogasra, az szamomra elegge ellenzekinek tunt.
2023. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Igazából a fidesznek a vàlasztásokon nem volt akkora sikere. Ha jól emlekszem ötven-hatvan körüli százalékot értek csak el. A többi az egyesült ellenzék-mihazánk között oszlott szét +kisebb pártok


A szavazatijoggal rendelkezők 70% ment el szavazni.

2023. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Tök mindegy kire szavazol.

Együtt van mind csak jó színészek. Oszd meg és uralkodj.

Amíg, több oldal van,addig azt hiszed van választási lehetőséged és így nem olyan rossz..

2023. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Bárki, aki nem fidesz.


Onnan csak felfelé, még a mihazánk is jobb. 200 frissen szabadult rabló, akárki. Aki ezen morfondírozik, hogy dehát ki alkalmasabb rá náluk, az nem tiszta és bevette a fidesz propagandát, miszerint szegényeknek még rendes ellenzékük sincs.

2023. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Az ellenzéknek sem a vezetői, sem a lózungjai, sem a belső vitái nem túl vonzóak a többség számára.
2023. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
A 4-es írta le a lényeget. Hihetetlen, hogy még mindig ennyire hülyék, ostobák az emberek. Ha nincs politikus rokonod, akkor nem értem, miért nem mindegy, melyik rablóra szavazol.
2023. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

6 De a lopás, hatvanpuszta, staidonok, eu és nato elleni harc, lerohadt egészségügy, magas adók a legalacsonyabb jövedelemnél is, élelmiszerárak, lerohadt oktatás, verseny az eu-ban bulgáriával, az bezzeg vonzó. Ja és amit mondunk a másikra az ránk igaz orbán politika.

De nem vitának szánom, teljesen igazad, van, ha nekem is annyi eszem lenne mint neked biztos én is azt mondanám, mint te.

2023. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
8: Neked még annyi eszed sem volt, hogy választ adj a kérdésre.
2023. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
9 Hát persze teljesen igazad van... Én veled vagyok, értem miért írod :D
2023. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!