Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy az okos emberek az...

Igaz, hogy az okos emberek az ellenzékre, a buták pedig a Fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 20:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Ez vice versa gondolat a két félről, ámbár az igazi, hogy általában a nagyvárosokban ahol általában az értelmiség él azok nagyrészt baloldaliak
2018. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy igaz. De van aki meg pont fordítva látja ezt.
2018. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%
Inkább fordítva, a lúzerek szavaznak az ellenzékre, sikeresek meg támogatják a Fideszt.
2018. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Szerintem a fő gond az, hogy egyre több okos, nyelveket beszélő ember vándorol ki Nyugatra, így egyre csökken az általános színvonal Magyarországon. A hőzöngő, buta elemek tobzódása a Fideszt erősíti.


Sajnos attól tartok, hogy a folyamat nem visszafordítható.

2018. aug. 16. 20:17
 5/33 A kérdező kommentje:

3-ra!


Az igazi lúzerek azok, akok benyelik a Fidesz szélsőjobbos propagandáját, mert nyomorúságos létükért mást hibáztatni könnyebb.

2018. aug. 16. 20:20
 6/33 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére egyik sem igaz, egyrészt a kivándorlás üteme csökken, másrészt egyáltalán nem csak a nyelveket beszélő s jól képzett emberek mennek ki.
2018. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
A Fidesznek köze nincs a szélsőjobbhoz.
2018. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

6-ra!


Ismerőseim közül a legjava már rég külföldön van: nem akarnak éhbérért Orbánnak gályázni.

2018. aug. 16. 20:29
 9/33 anonim ***** válasza:
53%

"Az igazi lúzerek azok, akok benyelik a Fidesz szélsőjobbos propagandáját, mert nyomorúságos létükért mást hibáztatni könnyebb."



Én nem az államtól várom a megváltást, van egy családi vállalkozásom azt vezetem, semmi köze nincs az aktuális politikai helyzethez hogy sikerült beindítani


Fideszre szavaztam, és nem nem a sorosozás meg migrant miatt. Hanem annál inkább azért mert magadfajták sorakoznak az ellenzékben.


Inkább sorakozok fel egy Migiris stadionvitéz mögé mintsem olyanok mögé akik állandóan köpködnek. Ha emiatt lehülyézel hát legyen annál inkább bizonyítást nyer hogy jó helyre ment az az X

2018. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

7-re!


A rasszista gyűlöletkeltést hova sorolnád?

2018. aug. 16. 20:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!