Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Brüsszel ránk erőlteti,...

Ha Brüsszel ránk erőlteti, lehet törvénnyel kötelezni hogy azoknak a házába tegyék a migránsokat akik az ellenzékre szavaztak?

Figyelt kérdés
Elvégre aki az ellenzékre szavazott, azok mind akarnak migránsokat az országba.
2018. ápr. 11. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem lehet, s ha már szopik az ország, akkor szopjon mindenki.
2018. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Emiatt a fideszes kérdés miatt ígértek neked 20% os béremelést jövőre? ( Vigyázz, egészségügyben dolgozóknak is ígértek, lett belelőse sokaknak pár száz forint. HAVONTA.
2018. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én támogatnám.
2018. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hulye vagy ocsem...
2018. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ilyen egysejtű vagy. Már miért kötelezhetnének arra, hogy a saját tulajdonú házamba, vadidegen embereket befogadjak. Miért érzel párhuzamot azzal, hogy ha nem Orbánékat akarom a hatalmon, akkor migránsokat akarok a házamba, az országba. Komolyan mondom, nem értem, miért sértődnek meg a Fidesz szavazók, hogy ostobának tartják őket, egy ilyen kérdés után.
2018. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert? Mégsem tudja megvédeni az országot a vezéred?


"Elvégre aki az ellenzékre szavazott, azok mind akarnak migránsokat az országba."


Egyik ellenzéki párt sem akart beengedni migránsokat az Együtt-et kivéve (de ők nem értek el 1%-ot se), szomorú, hogy úgy döntöttél az ország sorsáról, hogy nem voltál tisztában még ennyivel sem.

2018. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy trollkérdés még szar is, ha a Fidesz végül elvesztené a migránsos háborúját, akkor az azt jelentené, hogy igazolja az inkompetenciáját, amivel az ellenzék vádolta, tehát az ellenzéki szavazók döntöttek jól, hogy a Fidesz ellen szavaztak, ezt akarod mondani? Gondolom, hogy nem, de így is lehetne nézni ezt.
2018. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért érzel párhuzamot azzal, hogy ha nem Orbánékat akarom a hatalmon, akkor migránsokat akarok a házamba, az országba."


Ezen én is csak lestem :S Nem migránsokat akart az ellenzékre szavazó az országba, kérdező, hanem kormányváltást.

2018. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem fordulhat elő, elvégre Viktor vezérünk megvéd minket. Nekem azt mondták, hogy Magyarország dönt.
2018. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan nem voltál ott az észosztáson kedves kérdező.
2018. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!