Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP jövőre elérheti az 5%-os...

MZP jövőre elérheti az 5%-os küszöböt az EU-s választásokon?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

7


Az ember nem változik. Nem fogadott meg semmilyen tanácsot csak csinálta amit akart. Az ellenzék vezetett a választások elött. Aztán jött ő. Amikor valaki minden témában nyilatkozik, legyen az a hőszigetelés, katonaság, akármi, az nem tiszteli azokat a szakembereket, akik a témában sokkal tájékozottabbak nála.

Ne haragudj, amit csinált (100 fős előadásokat járt tartani) annak semmi értelme nem volt. Elmondott egyet 100x, közbe hibázott nem is keveset. Hát mit dumált annyi baromságot? Jött itt a drónnal hogy berepült és orbán hibája. Nem tud a dróntól megvédeni. Hát még az a 100 ember is aki ezt hallgatta az is átlépett ezen.

Az elején tényleg megvágták a beszédeit, de ha nem dumál napi 10 órákat, azok letisztultak volna a fideszesek elött is. De ő rákontrázott.

Lehet beszélni úgy is, hogy előre megfogalmazod és felmondod egy videóban. Inkább az, mint 100 embernek előadást tartani falvakban.


Ne haragudj, ez védhetetlen. Ha tényleg csökken még a youtube feliratkozóinak száma is, (pedig az ritka hogy valaki leiratkozik), az csak annak az eredménye, hogy túl sokat dumál sokszor baromságot is.

2023. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

papíron vezetett az ellenzék, ne áltassuk magunkat

ezt egyébként minden választás előtt eljátszották, hogy vezet az ellenzék, aztán meg akkor 2/3-os bukó lett belőle, hogy csak na


valószűleg úgy lett az kimérve, hogy mindenkinek a legkedvesebb jelöltje jutott eszébe, a valóságban pedig még talán a mosóporos volt a legtámogatottabb

mindegyik más jelölt jóval több ellenérzésre számíthatott volna

2023. júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
Bolond lyukból bolond szél fúj, tartja a közmondás, csak várni kell és elszáll, nem foglalkozni vele. Ennyi.
2023. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Papíron se vezetett sose az ellenzék. A nyilvánosságra került pártpreferencia felmérések egyrészt csak a listás szavazatokkal vethetők, de ugye a választást mindig az országgyűlési képviselőkre leadott szavazatok száma dönti el, az meg köszönőviszonyban sincs a listás szavazatok eredményével. Másrészt a nyilvánosságra hozott felmérések egyértelműen torzítottak az ellenzék javára, nem is keveset. A pártok vezető szerepben lévő emberei jóval a választások előtt tudták, hogy semmi esélyük sincs, a külvilág pedig a téli aláírásgyűjtés során is elég világosan láthatta ezt.
2023. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként nem, sosem lesz meg MZP-nek az 5%, ebben teljesen biztos vagyok. Sok évre kiírta magát a parlamenti politikából, polgármesternek azért még jó lesz pár évig.
2023. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%
MSZP? Annak már fel kellett volna oszlania.
2023. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17: Nem MSZP, MZP új pártja az MMN
2023. júl. 4. 00:02
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem simán, hiszen egy nem régi közvélemény kutatás szerint már 4%on áll a pártja.

Egyébként azt nem tudom hogy a youtube feliratkozói mennyit csökkentek, viszont a TikTok követői fél év alatt rengeteget nőttek

2023. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#5 jelenleg 46,3 ezer feliratkozója van. Azóta meg valamiért nőtt.


A kérdésre válaszolva szerintem necces. Egy felmérés szerint most 4%-on áll a pártja, de olvastam olyat is ami szerint 2-n, szóval nem tudom.

márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!