Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet Angliában ennyire...

Hogyan lehet Angliában ennyire jobb az életszínvonal mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán hittem el ezt, de most hogy voltam kinn, nagyon megdöbbentem hogy a boltokban az árak nagyságrendileg ugyanolyanok mint Magyarországon, sőt van olyan élelmiszer vagy ruhanemű ami olcsóbb. Ehhez képest egy sima betanított melós keres 1800 fontot, ami közel 800 ezer forintnak felel meg. És a költségei nem magasabbak, bevásárlás, tankolás, lakásbérlés is kijön akkora összegből mint Magyarországon.
2023. jún. 26. 14:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9

Na ne mondd már. A rokonom Liverpool melletti városban bérel egy 5 szobás emeletes lakást 700 fontért, ami nagyjából 300 ezer forintnak felel meg, és nem gondolnám hogy Magyarországon ennél olcsóbban tudna hasonló "kaliberű" lakást bérelni.

2023. jún. 26. 16:33
 12/12 anonim ***** válasza:
22%
A történelmük, sziget, sziget-komplexus. Sok bajt is okoztak emiatt, illetve fakadt a germánok civakodásai miatt.
2023. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!