Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan gondolkodik Orbán...

Hogyan gondolkodik Orbán Viktor, hogy ilyen sikeres ember lett belőle?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a magyar kormányfő megosztó ember itt az oldalon, de légyszíves próbáljatok meg nem gúnyolódni. Amolyan pszichológiai elemzés érdekelney Orbán Viktor gondolkodásáról, világképéről.
2023. jún. 24. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Szóval azért jöttél, hogy elolvasd, mások hogy magasztalják Orbán Viktort? :D Értem...
2023. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%
Két lépés előre, egy lépés hátra.
2023. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

#10: Index-et még olvas értelmes ember?

Több lépéssel előre gondolkodás? Az eredmények ezt mutatják?

(Nyilván a hatalmon maradást leszámítva, ha a gazdasági eredményeket nézzük)

2023. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#11


Azért jöttem, hogy rájöjjek milyen Orbán Viktor gondolkodása, ami sikeressé tette őt. Mert a siker nagyban függ a mentalitástól.


Ezt pedig le lehetne írni elfogulatlanul is. Aki viszont nem képes függetleníteni az érzéseit tőle, az minek ír ide?

Elhiszem, hogy nem bírod a kormányfőt, de ez engem nem érdekel.


Orbán Viktor gondolkodása érdekel. Hogyan viszonyul a kudarchoz, hogyan dolgozza ki a céljait, stb.


Aki erre nem képes válaszolni, az ne írjon.

2023. jún. 24. 19:33
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Kipcsakiul.
2023. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyzásos (grandiózus) paranoia: A beteg téveszméje, hogy ereje, hatalma, képességei vagy identitása megváltozott, esetleg azt véli, hogy fontos személyiségekkel vagy istennel van különleges kapcsolatban. A genealógiai (származástani) téveszmerendszer ma már csak ritkán észlelt formája (pl. a beteg meggyőződése, hogy Napóleon leszármazottja). Erre antipszichotikumot szoktak felírni, aminek egyik mellékhatása a nyelvöltögető mozgás..
2023. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!