Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem igazságtalan az, hogy...

Nem igazságtalan az, hogy valaki csak a szépsége miatt lehet gazdag és sikeres?

Figyelt kérdés

Valaki előnytelen külsejű és neki drasztikusan többet kell megtennie ugyanazért a sikerért, ami egy szép embernek alapjáraton a kisujja megmozdításával jár úgy, hogy ő még nem is küzdött meg különösebben semmiért.


Megszületett, jó génekkel és lehet jönni a "szépség önmagában nem elég" dumával, de az együtt jár sok más pozitív előnnyel. Az emberek jobban kivételeznek vele, egy lehetőséget könnyebben megkap, nagyobb az önbizalma a külső visszajelzések miatt stb.



2023. febr. 26. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
De, igazságtalan. Tegyél panaszt a Teremtőnél!
2023. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha azt gondolod a szépség önmagában elég, akkor tévedsz.

Kell azért tenni, hogy az legyél és annak lássanak, olyat is, amit sokan nem tennének meg, nem fér bele..

2023. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint azért azt a kapott szépséget fenn is kell ám tartani!


Hogy érted, azt, hogy elég a kisujját is megmozdítania? Szerintem nem gondolhattad ezt át teljesen vagy én nem tudom milyen emberekkel lehetsz körülvéve, ha ezt tényleg tapasztaltad. Azért nem úgy van ám, hogy pl. egy szép lány, jó képű férfi beül egy állásinterjúra és ennyitől feleszik. Akinek több a tapasztalata, de nem olyan szép még mindig nagyobb eséllyel veszik fel.


Az meg hogy kivételeznek egy széppel, nem is tudom. Nem egy olyan influenszert/ Youtubert láttam már, akik hiába jóképűek/ szépek, amúgy meg ugyanúgy darabokra szedik a komment szekcióban. De sok más ilyen példa van.


"nagyobb az önbizalma "


Én gyönyörű embereket is láttam már, akik amúgy meg önbizalomhiányosak, és tényleg a viselkedésükön is látszott, hogy azok.


Tehát én speciel nem ezeket tapasztaltam, mint te, de megértelek, ez szubjektív.

2023. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

* felveszik, nem feleszik xD

2023. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel sikeres. Ezt el kell fogadni.
2023. febr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Képzeld anyám is megöregedett, apám is megöregedett, nagyanyám is megöregedett, a kutyám is megöregedett. Körülöttem mindenki öregszik. Mit akarsz a szépséggel?


(Tudom, te leszel a kivétel.)

2023. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A modell szakmára gondolsz?

A pénzes férfiak csak a szép nőkre buknak dologra gondolsz?

Az állásinterjúkra?

A modellség rengeteg nem evéssel jár és edzéssel, azt se tudom hol van energiájuk megcsinálni mindent éhesen, egy stressz az egész mert ha nem akkora a hasad kerülete máris mehetsz a levesbe.

A pénzes férfiak a szép nőkre buknak? Annyit is érnek az ilyenek. Az ilyen férfiak valószínűleg a pénzük révén mégszebb nőkkel kezdenek ki, mert sosem lesz egy elég szép nő nekik. Tisztelet a kivételnek.

Az állásinterjú? Az állásinterjún az ember tudására és szakmai tapasztalatára kíváncsiak nem arra, hogy szép vagy, de semmit nem viszed előre a céget. Illetve ha a céget képviselni kell egy szép arccal, akkor sem a külső fog előnyt élvezni, hanem a tudásod amivel képviselsz.


Ha fölvesznek valakit előnyös külsővel, ugyanúgy kirúghatják ha nem dolgozik vagy hátráltat. Senkit nem tartanak meg a két szép szeméért.

2023. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De, az. Persze egy idő után tudni kell használni is a szépséget, ahhoz meg kell belefeccölt munka és tehetség, de amíg anélkül eljut egy illető, az sem igazságos azok felé, akik ugyanannyi munkával tudják elérnoi az átlagos / szódával elmegy szintet... de az élet maga is igazságtalan. Pl. nekem meg van 2 kezem és lábam, ami nem mindenkinek adatott meg.
2023. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát alapjába véve egy rendezett nő ,aki ad magára (nem a métres körmök ,centis smink az arcon ) ,az szép!

El kell járni edzeni lesz szép sportos test ,hosszú hajat növelni ,stílusosan korrekten megjelenni.

Meg kell találni miben vagy azt fejleszteni ;)

Csak úgy szimplán a szépséggel jőtt szerencse nagyon kevés nőnek adatott. Nem irigykedni kell hanem tégy magadért.

2023. márc. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!