Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki a legalkalmasab...

Szerintetek ki a legalkalmasabb kormányfőnek? Mzp Toroczkai Donáth Anna Karácsony Gergely Kovács Gergely Én szerintem a Mzp

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszemélyes döntéshozó nem működik.
2023. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Toroczkai!!🇭🇺🇭🇺
2023. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltak közül egyiket sem látnám szívesen kormányfőként. Ami ennél is szomorúbb számomra, hogy a jelenlegi politikai palettáról mást sem tudok megemlíteni, akit alkalmasnak éreznék erre a feladatra.

Lehetséges, hogy bennem van a hiba, de a politizálásról a jelen gyakorlattól eltérő elképzelésem van.

2023. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Brain_user szerintem benned van a hiba, mert csak a kormány propagandából tájékozódsz a politikáról
2023. jún. 22. 01:46
 15/18 anonim ***** válasza:

" mert csak a kormány propagandából tájékozódsz a politikáról"


Az ilyen reakciókon érhető leginkább tetten az a kétpólusúvá szűkült világnézet, melynek terjedése számomra már ijesztő méreteket ölt.


Semmit nem tudsz rólam, de egy számodra nem tetsző válasz alapján kvázi kormánypártinak minősítettél.

Nos, nagyobbat nem is tévedhettél volna.


Bár sokaknak csábító ez a fajta -ha nem fehér, akkor fekete- szemlélet, pont ez az, amitől óva intek mindenkit.

2023. jún. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem félre érted, arra gondoltam azért nem látnád szivesen ezeket a politikusokat hatalmon mert a kormány propaganda mindenhol azt mondja hogy alkalmatlanok lennének a kormányzásra, de egyébként tényleg mindenhol ott van már a propaganda pl.: tv, tiktok, YouTube, plakátok, újságok stb.

Különben is ha meghalgatnád a valódi nem vágott szövegeiket, akkor tudnád hogy igenis több párt elnök is alkalmas lenne a kormányzásra.

Amúgy nem mondtam hogy kormány párti vagy, nagyon sok ellenzékit megtéveszt a kormány propaganda.

2023. jún. 22. 04:57
 17/18 anonim ***** válasza:

A véleményem kialakításában nem befolyásolt semmilyen kormánypropaganda.

Ahogy az első válaszomban is írtam, a jelen gyakorlattól eltérően képzelem el a politizálást.


Életkoromból és neveltetésemből fakadóan kedvelem a tárgyilagosságot, a tényszerűséget. Hasznosnak és szükségesnek tartom a valódi vitát, amely teljesen kikopott a közéletből. Az érzelmi húrok pengetése, a demagógia számomra nem szimpatikus. Márpedig ma ezt hívják politizálásnak. Ebből él a kormány és ezzel próbálkozik az ellenzék.

Kivételt ez alól csak a kutyapárt jelent, akik számomra az egyetlenek, akik társadalmi szempontból valami hasznosat is tesznek. Ennek ellenére őket sem tartom kormányzásra alkalmasnak, de ők sem magukat.

2023. jún. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%
Mzp is csak gyurcsány bábja.
2023. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!